Kayserispor
Giriş Tarihi : 10-10-2019 16:47   Güncelleme : 11-10-2019 15:30

Aybaba var diye idman kapalı

Henüz imza atmayan teknik direktör Samet Aybaba, akşam idmanına çıkacak. Kayserispor kulübü, idmanı basına kapattı. Samet Aybaba'nın yardımcıları belli oldu

Aybaba var diye idman kapalı

İstikbal Mobilya Kayserispor'da karmaşık işler sinsilesi erken başladı. Teknik Direktör Samet Aybaba ile anlaşmaya varılmasına rağmen henüz resmi bir açıklama yapılmamış olması şaşkınlık yaratırken bugün gerçekleştirilecek idmanın basına kapalı olduğu haberi geldi.

İdmana..
Kayserispor Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Elcuman'ın önce Ankara'da ardından Kayseri'de görüştüğü ve prensipte anlaşmaya vardığı Samet Aybaba, bugün tesislere geldi. Yeni tesisi gezen ve odasına bakan Samet Aybaba, sonrasında Başkan Hamdi Elcuman ile son bir görüşme dahna yaptı. Prensipte anlaşma yapılmasına rağmen sözleşmeye imza attırmayan ve yardımcılarının da imzasını almayan Kayserispor kulübü, buna rağmen Samet Aybaba ve ekibinin idmana çıkmasını istedi.

İmza töreni
Saat 18.00'de gerçekleştirilecek idman, basın mensuplarına kapalı kılındı. Gazetecilerin görüntü almasına engel olmak isteyen Kayserispor kulübü, teknik direktör samet Aybaba için yarın imza töreni düzenlemeye hazırlanıyor. Samet Aybaba'nın yarın öğleden sonra resmi sözleşmeye imza atarak basın toplantısı düzenleyeceği edinilen bilgiler arasında.

Yardımcıları
İstikbal Mobilya Kayserispor ile söz kesen teknik direktör Samet Aybaba'nın ekibi belli oldu. Aybaba'nın birinci yardımcısı Recep Çetin olacak. Yardımcı antrenör Recep Çetin, uzun yıllardır Samet Aybaba'nın teknik ekibinde. Diğer bir yardımcısı Özcan Bizati. Kaleci antrenörü olarak da Bulgar eski futbolcu Ivko Gançev'in olacağı bilgisine ulaşıldı.