Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-09-2020 18:43   Güncelleme : 29-09-2020 19:51

Attamah'a taraftardan serzeniş

Hes Kablo Kayserispor futbolcusu Joseph Attamah'a Kayserispor taraftarı serzenişte bulundu.

Attamah'a taraftardan serzeniş

Süper Lig'de son 2 maçını kaybeden Hes Kablo Kayserispor'da taraftarlar stoper mevkiinde görev yapan ve hatalı bir oyun sergileyen Joseph Attamah'a serzenişte bulundu.

Sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden "Ya günü koşarsın ya da gün seni koşar. Pazartesi günleri, yılda 52 kez yeni başlangıçlar sunan çalışma haftasının başlangıcıdır! Memnuniyetle yatacaksanız, her sabah kararlılıkla kalkmanız gerekir" şeklinde bir paylaşım yapan Attamah'a Kayserispor taraftarları ilginç tepkiler gösterdi.

"Hocaya söyle.."
Attamah'ın Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma sarı kırmızılı taraftarlar, stoper mevkiinde oynamaması tavsiyesinde bulunarak "Bizim de her sabah mutlu veya mutsuz uyanma sebebimiz senin hataların oluyor 2 haftadır. Kendin gelmelisin yüzlerce taraftarın sevgisi ağır olur" "Biz hocaya laf anlatamadık. Ben stoper oynamak istemiyorum de. Zorla oynatacak değil ya!" "Attamah mümkünse stoper oynama sen bu takımda ayağına topu alınca elin ayağına dolaşmasın daha garanti oyna" "attamah gozunu sevem stoper oynamam de nolur stoper oynama lutfen allah rizasi icin stoper oynama" şeklinde cevap yazdılar.