Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 21:48   Güncelleme : 16-02-2021 21:48

Ateş Hekimoğlu Neden Topallıyor Baston Kullanıyor? Ateş Hekimoğlu Kimdir? Timuçin Esen kaç yaşında, Gerçekten Topal mı?

Ateş Hekimoğlu Neden Topallıyor Baston Kullanıyor? Ateş Hekimoğlu Kimdir? Timuçin Esen kaç yaşında, Gerçekten Topal mı?

Kayseritempo.org - Ateş Hekimoğlu Neden Topallıyor Baston Kullanıyor? Ateş Hekimoğlu Kimdir? Timuçin Esen kaç yaşında, Gerçekten Topal mı? Ekranı Kasıp Kavuran Hekimoğlu Dizisinin ünlü Başrol Oyuncusu Kim? Ateş, Enfeksiyon hastalıkları ve Nefroloji konusunda uzman doktordu. Adeta bir dahi olan Ateş Hekimoğlu bizi her yeni bölümde ekranlara kitlemeyi başarıyor.

Ateş Hekimoğlu diğer doktorlardan farklı bakan ve olayları farklı açılardan çözümleme yapısıyla tüm ilgilerin odağı olmayı başarıyor. Hastalık ve vakalara bilmece gibi bakan Hekimoğlu, büyük dehası ile herkese umut ışığı oluyor adeta. Timuçin Esen’in canlandırdığı karakter kısa sürelerde çok büyük ilgi toplamıştı. Yıldız oyuncu çok başarılı bir şekilde karakteri canlandırmaya devam ediyor. 


Timuçin Esen Kimdir?

Başarılı oyuncu Timuçin Esen 1973 yılı Adana doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Başarılı oyuncu yurtdışında çeşitli şehirlerde tiyatro eğitimleri almaya devam etmiştir. (İtalya,ABD). Timuçin Esen Los Angles’ta yaklaşık olarak 7 yıl tiyatro ve sinema alanında eğitimler almaya devam etmiştir. Oyuncu Gurbet Kadını dizisindeki Hakkı Ağa rolüyle büyük ün salmıştır. Herkesin gönlünde taht kuran başarılı oyuncu oynadığı bütün yapımlarda büyük ses getirmiştir.

Timuçin Esen, Gönül Yarası sinema filminde çok başarılı bir çıkararak 42. Antalya Altın Portakal Film Festivalin’de ve SİYAD’ da En İyi Yardımcı Oyuncu olarak seçilmiştir.

Ateş Hekimoğlu Neden Topallıyor Baston Kullanıyor?

Hekimoğlu dizisinin en karmaşık ve ilginç karakteri olan Ateş Hekimoğlu'nun geçmiş yıllarda bir kaza sonucu bacak sakatlığı geçirmiş olması ve dizinin konusu gereği bacağının bu duruma gelmiş olması muhtemeldi Yanlış bir doktor müdahalesine ama Ateş'in baston kullanmasının sebebi kasık kaslarında ölüm'dür.