Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-05-2020 12:28   Güncelleme : 19-05-2020 12:40

Atatürk düşmanları da çatlasın

Kayserispor'un Ganalı futbolcusu Bernard Mensah, 19 Mayıs paylaşımı yaptı

Atatürk düşmanları da çatlasın

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor'un başarılı orta saha futbolcusu Bernard Mensah, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı gününde sosyal paylaşım sitesindeki hesabından coşkuya ortak oldu.

Mensah paylaşımı
Atatürk ve 19 Mayıs hastag'i ile "Enjoy my Turkish people is your day" duyguları ile Türk bayrağı paylaşımında bulunan Bernard Mensah, Türk futbolseverlerin takdirini kazandı. Ganalı futbolcu, daha önce de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününde paylaşım yapmıştı. Mensah ayrıca Ramazan ayı ile ilgili olarak da "Happy Ramadan to all my Muslim friends" paylaşımını ile Müslüman arkadaşlarını Ramazan ayından ötürü kutlamıştı.

Düşmanlara inat
Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının ağıra sığmayacak mücadelesi sonrasında belirli mertebselere gelmiş buna rağmen riyakarlıkta sınır tanımayarak Atatürk düşmanlığı yapan binlercesine karşı Mensah'ın bu hareketi gurur verici olarak görüldü. Teşekkürler Mensah ve Mensah gibi Atatürk ile gurur duyan milyonlarca aydın insan.