Magazin
Giriş Tarihi : 18-02-2021 14:23   Güncelleme : 18-02-2021 14:23

Aslıhan Gürbüz’e Kırmızı Oda’dan Sürpriz! Oyuncu, Bir Yıl Önce Dilemişti, İstediği Oldu!

TV 8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Aslıhan Gürbüz başarılı bir performans sergiliyor.

Aslıhan Gürbüz’e Kırmızı Oda’dan Sürpriz! Oyuncu, Bir Yıl Önce Dilemişti, İstediği Oldu!

TV 8 ekranlarında yer alan Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Aslıhan Gürbüz başarılı bir performans sergiliyor. Kırmızı Oda dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kaleminden çıkmış bir kitaptan esinlenerek hazırlanan gerçek hayat hikâyelerin ele alındığı bir projedir. Çok fazla karakterin ele alındığı dizide ilginç ve drama yüklü hayat hikâyeler ele alınıyor. Sezon başından bu yana büyük bir ilgi gören Kırmızı Oda alışılmışın dışında bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Dizi karakterlerini ise alanında profesyonel isimler canlandırıyor.

Kumru Karakteri İle Ekranlara Döndü!

Kırmızı Oda dizisinde her hikâyenin ve her karakterin belli bir süresi var hikâyesi biten karakter projeden ayrılıyor. Kumru karakterine ise Aslıhan Gürbüz hayat verdi. Çocukluğunda üvey babasın da başlayan taciz hikâyesi devam eden bir karakter olan Kumru'nun acı hikâyesi... Kumru'nun hikâyesi bu hafta biteceği tahmin ediliyor. Doktor Hanım'a anlattıklarının bittiğini fakat son bir şeyi daha anlatmak istediğini belirten Kumru bu hafta neler anlatacak merak ediliyor.

Aslıhan Gürbüz 2 Yıl Aradan Sonra Setlerde!

Güzel ve bir o kadar da başarılı oyuncu en son 2018 yılında Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yer alarak setlere ara vermişti. Tam iki yıl aranın ardından Kırmızı Oda dizisi ile setlere geri döndü. Sakin bir hayat sürmek için Ayvalık'a yerleşen oyuncu sosyal medyadan sevenleri ile buluşmayı devam ettiriyordu.

Takipçilerinin kendisine yönelttiği sorulara samimi cevaplar veren oyuncu içine sinen bir proje olursa geri dönebileceğini söylüyordu. Kırmızı Oda dizisi setinde olan oyuncuya set arkadaşlarından pasta sürprizi geldi. Bu anları paylaşarak mutluluğunu dile getiren güzel oyuncu Aslıhan Gürbüz Kırmızı Oda dizisinde yer almanın neler ifade ettiğini dile getirdi.