Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 25-10-2019 17:25   Güncelleme : 18-05-2020 08:57

ASKF Halit Kurt hakkında açıklama yaptı

Kayseri ASKF Yönetim Kurulu, antrenör Halit Kurt ile ilgili açıklama yaptı. Kayseri ASKF, Halit Kurt'un ceza alması için girişimler yaptı

ASKF Halit Kurt hakkında açıklama yaptı

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Genel Başkanı Musa Soykarcı, antrenör Halit Kurt'u şiddetle kınadıklarını söyledi. Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı, Kayseri Meysuspor U19 takımı antrenörü iken futbolcularına küfür edip tokat atan antrenör Halit Kurt ile ilgili basın toplantısı düzenledi.

Kayseri ASKF BaşkanıSoykarcı, "ASKF olarak Kayseri’mizin bu tip olayla gündeme gelmesinden dolayı son derece üzgünüz. Bu olayı yapan malum kişiyi de şiddetle kınıyoruz. Bunun böyle bilinmesi lazım. Olay 2016-2017 sezonu Birinci Amatör Küme U19 Ligi müsabakasında meydana gelmiştir. Takımı mağlup olan malum kişi soyunma odasında bu hareketi gerçekleştiriyor ve hareket ediyor sporcularımıza. Olayın adli tarafı ve sportif ceza tarafı var. Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliğine konuyu intikal ettirdik.  Hukuk müşavirliği gerekli çalışmalara başladı. O müsabakadaki esame listelerini Amatör İşleri göndereceğiz. Bu ilgi kişinin de ceza alması konusunda konunun takipçisi olacağız" dedi.

HALİT KURT NELER DEDİ
OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ