Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 05-08-2020 17:19   Güncelleme : 05-08-2020 17:19

ASKF Genel Kurul yine tehir

Kayseri Amatör Spor kulüpleri Federasyonu Genel Kurulu tehir edildi

ASKF Genel Kurul yine tehir

8 Ağustos 2020 Cumartesi günü gerçekleştileceği duyurulan Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Kurulu Toplantısı bir kez daha tehir edildi. 

Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilmesi gereken ancak Koronavirüs tedbirlerinden ötürü tehir edilen ve 8 Ağustos 2020 tarihinde yapılması planlanan Kayseri ASKF Genel Kurul toplantısı yine ertelendi. 

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, "Kayseri Valiliğimizin olurları ile İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla ilişkiler Genel Müdürlüğüne Federasyonumuz genel kurulunun planlanan tarih olan 08 Ağustos 2020 tarihinde yapabilmemiz için gerekli iznin verilmesi hususunda müracaatta bulunduk. Pandemi nedeniyle genel kurulun yapılamayacağı tarafımıza bildirildi. İçişleri Bakanlığı, Bakanlığı’nın Dernek genel kurul toplantıları 31 Ekim 2020 tarihinden sonra 30 gün içinde yapılmak üzere ertelendiğini duyurdu" denildi. 

Açıklamada "Pandemi ile ilgili şartlar düzeldiği takdirde genel kurulumuzu Kasım ayı içerisinde yapabileceğimizi, genel kurul tarihine kadar Federasyonumuz tüm kurulları ile birlikte görevinin başında olup Kayseri Amatör Spor Kulüplerinin hizmetine devam edecektir" ifadeleri kullanıldı.