Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 22:38   Güncelleme : 19-02-2021 22:38

Arka Sokaklar Dizisinde Zeliş Karakterine Hayat Veren Yüsra Geyik Kimdir? Yüsra Geyik Arkak Sokaklar dizisinden kaç para alıyor?

Arka Sokaklar Dizisinde Zeliş Karakterine Hayat Veren Yüsra Geyik Kimdir? Yüsra Geyik Arkak Sokaklar dizisinden kaç para alıyor?

Kayseritempo.org - Arka Sokaklar Dizisinde Zeliş Karakterine Hayat Veren Yüsra Geyik Kimdir? Yüsra Geyik Arkak Sokaklar dizisinden kaç para alıyor? Türk televizyon tarihinin en fazla ömre sahip olan dizisi Arka Sokaklar, çok uzun yıllardır izleyicilerini her bölüm mest etmeye devam ediyor. Aynı zamanda dizi içerisindeki karakterlerin hepsinin çocukluklarına kadar bildiğimiz halde yine de karakterler hakkında ilgimizi çekecek olan soruların varlığı hala devam ediyor.

Örnek olarak Zeliş karakterinin aslında kim olduğu ve diğer bütün detayları yazımızın devamında okuma fırsatına sahipsiniz. Arka Sokaklar dizisinden çocukluğuna kadar tanımakta olduğumuz Zeliş karakterini Yüsra Geyik canlandırmaktadır. Çoban Ailesi’nin bir ferdi ve Hüsnü Çoban’ın da kızı olan Zeliş aynı zamanda dizi içerisinde biri kız üçü erkek olmak üzere dört kardeşe de ablalık etmektedir.

Arka Sokaklar Dizisinde Zeliş Karakterine Hayat Veren Yüsra Geyik Kimdir?

21 Haziran 1990 tarihinde dünyaya gözlerini açan Yüsra Geyik Samsun’da doğmuştur. İlk okul birinci sınıf eğitimini tamamlamasının ardından ailesinin İstanbul’a aşınması ile hayatı değişen Yüsra Geyik, dördüncü sınıf öğrencisiyken bir tiyatro kursuna girmesi ile hayatını değiştirecek olan o adımı da atmış oldu. İlk olarak Hayat Bilgisi dizisinde rol aldığını bildiğimiz genç ve güzel oyuncu Yüsra Geyik gerçek anlamda popülerliğini Arka Sokaklar dizisinde oynamakta olduğu Zeliş karakteri ile kazandı. 2006 senesinde başladığı rolüne hala başarı ile devam ediyor.