Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 23:47   Güncelleme : 19-02-2021 23:47

Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Tanıtım Fragman Youtube Kanal D Hüsnü sevgilisi kim? Arka Sokaklar 578. Bölüm Full İzle!

Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Tanıtım Fragman Youtube Kanal D Hüsnü sevgilisi kim? Arka Sokaklar 578. Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Tanıtım Fragman Youtube Kanal D Hüsnü sevgilisi kim? Arka Sokaklar 578. Bölüm Full İzle! Kanal D ekranlarının efsane dizisi Arka Sokaklar hala soluksuz izlenmekte. Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Arka Sokaklar 578. Bölümde Neler Oldu? Cuma günlerinin vazgeçilmezi olan polisiye dizisi Arka Sokaklar tüm hızıyla devam ediyor. Arka sokaklar uzun zamandır sevenleri ve izleyenlerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Sevilen dizi yıllardır herkes tarafından takdirleri toplamayı devam ediyor.

İstanbulun organize suçlarla mücadele ekibi, şehri suçlardan arındırmaya devam ediyor. Rıza Komiser ve ekibi İstanbul’u suçlulara dar etmeye devam ediyor. Arka sokaklarda bu haftada heyecanları dorukta bir bölümü bize izletti. Ekip Adem’i yakaladı. Servet gözaltına alındı. Fakat Rıza komiser ve Ailesini büyük bir şok bekliyor. Servet, Rıza babanın kızı olan Pınar’ın hesabına 250 bin Euro para aktardı ve Rıza komiserin kendisiyle birlikte iş yaptığı yönünde iftiralarda bulundu. Ekip ve Rıza baba bu şoku atlamaya çalışırken Rıza komiser, Ali ve Pınar gözaltına alındı.

Arka Sokaklar 578. Bölüm Full İzle!

Bütün ekibi derinden etkileyen bu bölümde düğüm çözülecek mi? Savı ve yetkililer Rıza komiserin şuan için suçlu bulunduğunu belirtti. Ekip Servet’in kurduğu bu oyunu bozmaya çalışacak. Yeni bölümü soluksuz izleyen izleyiciler gelecek hafta yayınlanacak olan 579. Bölüm fragmanın arayışı içine girdiler

Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı İzle

Arka Sokaklar 579. Bölüm fragmanı bu akşam oynanmakta olan 578. Bölümün hemen ardından ekranlarda olacak. Fragman yayınlandığı gibi bu haberden ulaşabileceksiniz. Bu haber üzerinden takipte kalabilirsiniz.