Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 20:39   Güncelleme : 10-01-2021 20:39

Arıza nerede çekiliyor? Arıza dizisi taksi durağı nerede çekildi? Arıza Van'da hangi ilçe ve semtte çekilmiştir?

Arıza nerede çekiliyor? Arıza dizisi taksi durağı nerede çekildi? Arıza Van'da hangi ilçe ve semtte çekilmiştir?

Kayseritempo.org - Arıza nerede çekiliyor? Arıza dizisi taksi durağı nerede çekildi? Arıza Van'da hangi ilçe ve semtte çekilmiştir? Show TV'in gözde dizisi  Arıza, ilk bölümüyle izleyiciler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Usta oyuncularıyla ve konusuyla büyük merak uyandıran Arıza, sevenleri tarafından nerede çekildiği araştırılıyor. Show TV'de pazar akşamları sevenleriyle buluşan Arıza, izleyiciler tarafından dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. O3 Medya imzalı, yönetmeliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, Ozan Aksungur’un senaryosunun kaleme aldığı yapımdır.

Arıza nerede çekiliyor gibi soruların dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyor. Her pazar, dizilerin çekildiği semtler SHOW TV ekranlarında aranıyor. Öyleyse, Hata nereye çekiyor? Arıza taksi durağı nerede? İşte Arıza'nın çekildiği yerler ve ilçeler ... Başrollerinde Tolga Sarıtaş Ali Rıza Altay, Ayça Ayşin Turan Halide Gürkan, Ahmet Mümtaz Taylan Haşmet Gürkan, Olgun Toker, Burak Ersoylu, Levent Can Fuat Ersoylu, Murat Daltaban Muzaffer Cura, Dilara Aksüyek Füsun Keskin, Cavit Çetin Güner Murat Ersoylu yer almaktadır. Aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Arıza, farklı mekanlarda çekilen sahnelerin nerde olduğu merak ediliyor.

Arıza Dizisinin Konusu Ne?


Ailesine gönül vermiş, dürüst bir adam olan Ali Rıza'nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide'nin kurtarılmasıyla değişir. Ali Rıza'nın kaderinde kahraman olmak; Halide, gün ışığına çıkan karanlık geçmişiyle yüzleşmeye mahkumdur. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda birlikte yürüyeceklerinin henüz farkında değiller.

Arıza nerede çekiliyor?


Aksiyon dolu sahneleriyle nefesleri kesen Arıza'nın çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor. İstanbul'un farklı ilçelerinde çekim mekanları olan dizi, Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları, Üsküdar ve Beykoz gibi ilçelerde çekiliyor.Arıza dizisindeki taksi durağı, izleyenleri en çok merak ettiği mekan olurken,  Beykoz ilçesinin Paşabahçe semtinde Yalı Erguvan Çıkmazı’nda bulunduğu bilinmektedir.