Arıza İhtiyar kimdir? Arıza dizisi İhtiyar karakteri Gerçek adı ne? Ali Rıza ihtiyarın çocuğu mu? Nursel Köse kaç yaşında, nereli oynadığı diziler neler?

20210214-ariza-ihtiyar-kimdir-ariza-dizisi-ihtiyar-karakteri-gercek-adi-ne-ali-riza-ihtiyarin-cocugu-d0122e245f664b213926.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Arıza İhtiyar kimdir? Arıza dizisi İhtiyar karakteri Gerçek adı ne? Ali Rıza ihtiyarın çocuğu mu? Nursel Köse kaç yaşında, nereli oynadığı diziler neler? Arıza Ali Rıza’nın annesi ihtiyar karakteri mi? Arıza dizisi ihtiyar’ın sırrı nedir? Fuat Ersoylu, Haşmet Gürkan’daki masanın başkanlığını Büyüklerin emriyle devralmak için Haşmet Gürkan’ın çocuklarını ve eşlerini kızdırdı. Ünlü kadın, Haşmet’in ailesinin gerçek katili. Yaşlı adamın amacı nedir? İhtiyar adam, derin devlet çalışanlarını karıştırmaktan Türkiye’nin başıdır. Eski karanlık odaya bağlı olarak Amerikan ve İsrail istihbarat servisleri Türkiye’ye bağlıdır. Yaşlı adamın emrindeki karanlık odalarda kimse sözünü bozmaz, Ali Rıza ise vermez. Ali Rıza’nın düşmanı İhtiyar olacaktır. Yaşlı adam yurtdışında yaşarken, masanın mali ilişkilerini de sürdürüyor.

Türkiye’de derin devlet şeklinde altını yöneten konsorsiyum eski yerini yönetiyor. Murat ve Burak dizisinde babasına ihanet etti. Haşmet, Gürkan’a ailesini öldürenin Fuat Ersoy olduğunu söyledi. Haşmet ve Ali Rıza karşısında yetersiz kalacağını düşünen Fuat Ersoylu, İhtiyar’dan yardım istedi. Fuat ve Haşmet görünmez yaşlı adamla tanışabilir. Fuat, şifreli bir uydu telefonuyla Yaşlı ile konuşabilir.

Nursel Köse kimdir?

Aslen Malatyalı olan oyuncu 1961 doğumludur. Almanya’da Köln Üniversitesi’nde Mimarlık okumaya giden Köse oyunculuk alanında ilerlemeye başlamış ve oyunculuğu çok sevmiştir. Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan Köse Paramparça dizisinin ardından Avlu dizisi Kudret karakteri ile oldukça popüler olmuştur. Son olarak Güvercin dizisinde Kevsa karakterini canlandırmıştır.

Nursel Köse Yer Aldığı Yapımlar

SOKO Köln
Sessiz gece
Köprü
Kavak Yelleri
Kartallar Yüksek Uçar
Kalpsiz Adam
Tatort
Kış Masalı
Al Yazmalım
Kötü Yol
München 7
Paramparça
Avlu
Güvercin

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!