Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 21:29   Güncelleme : 21-02-2021 21:31

Arıza Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Arıza Oyuncuları Ne Kadar Para Maaş Alıyor?

Arıza Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Arıza Oyuncuları Ne Kadar Para Maaş Alıyor?

Kayseritempo.org - Arıza dizisi yayınlandığından beri geniş kitlelere ulaşmış başarılı bir dizidir. Ünlü oyuncuları da  kadrosunda barındıran Arıza, herkes tarafından izlenmektedir. Kısa sürede herkesin beğenisi kazanan ve aksiyon dolu sahneleriyle bizi mest eden Arıza dizisi hakkındaki bazı gerçekleri herkes araştırıyor. İşte herkesin cevap aradığı o sorular! Arıza Dizisi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? Arıza Oyuncuları Ne Kadar Para Kazanıyor araştırdık.

Arıza dizisi birçok ünlü ismi kadrosunda barındırmakta. Bir projede ünlü isimlere ne kadar çok yer verirseniz o kadar ücret fazla vereceğinizi unutmayın. Başrol oyuncuları ile diğer oyuncuların kazandığı ücretler farklı olabiliyor. İşte bazı Arıza Dizisi Oyuncularının Kazandıkları Ücretleri haberimizde hazırladık.

Arıza dizisi Oyuncuları Ne Kadar Para Kazanıyor?


Dizinin başrollerindeki 3 isim dizideki en yüksek ücreti almakta. Tolga Sarıtaş (Ali Rıza), Halide ( Ayça Ayşin), Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet) dizideki bu öenmli karakterler bölüm başı 48.000 bin tl aldığı düşünülmektedir.

Dizideki diğer karakterler olan ; Olgun Toker (Burak), Levent Can (Fuat), Murat Daltaban ( Muzaffer) bu oyuncuların ise bölüm başı 30.000 ile 35.000 bin tl aralığında bir rakam aldıkları düşünülmektedir.

Dizideki diğer yardımcı oyuncular olan Füsun, Murat ve Mithat Karakterleri 20.000 ile 30.000 bin tl arası değişiklik gösteren bir ücret almaktadır. Bunun sebebi ise bölümlerde aldıkları sahne süresidir.