Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 20:32   Güncelleme : 21-02-2021 20:33

Arıza Dizisi Halide Kimdir, Gerçek adı nedir? Arıza Halide'nin Kaban'ı hangi Marka, evi nerede? Ayça Ayşin Turan Kim, Oynadığı Diziler?

Arıza Dizisi Halide Kimdir, Gerçek adı nedir? Arıza Halide'nin Kaban'ı hangi Marka, evi nerede? Ayça Ayşin Turan Kim, Oynadığı Diziler?

Kayseritempo.org - Arıza Dizisi Halide Kimdir, Gerçek adı nedir? Arıza Halide'nin Kaban'ı hangi Marka, evi nerede? Ayça Ayşin Turan Kim, Oynadığı Diziler? Show tv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arıza dizisinin en güzel karakterlerinden biri olan Halide karakteri herkes tarafından merak edilip araştırılmaktadır. Dizinin başrollerinden biri olan Halide karakteri herkes tarafından çok sevildi ve kısa süre içinde herkesin gözdesi oldu.

Halide, dizide Arıza yani Ali Rıza’ nın aşık olup tutulduğu kızdır. Halide, Ali Rıza ile birlikte dizinin başrol karakterleridir. Halide, Haşmet’in biricik kızıdır. Haşmet onu herkesten gözü gibi sakınmak ta ve onun için yapamayacağı şey yoktur. Oldukça güzel bir doktor olan Halide dizide Ali rıza’ ya aşık olur ve ikisi beraber herşeyi karşılarına almak zorunda kalmışlardır. Halide dizi yayınlandığından beri herkes tarafından takip edilip, çok sevilmektedir. 

Arıza Halide'nin Kaban'ı hangi Marka?

Halide Ayça Ayşin Turan’ın giydiği kaban markası Yargıcı, fiyatı 1699₺ - 680₺ civarlarında satılmaktadır. 


Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Güzel ve başarılı oyuncu 25 Ekim 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Ünlü oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu genç yaşından beri oyunculuk ve tiyatro eğitimlerini tamamlamış ve bir çok güzel projede kendisine yer bulmuştur. İşte Ayça Ayşin Turan’ın oynadığı bazı dizi ve filmler; Dinle Sevgili, Meryem, Zemheri, The Protector, Arıza (Halide) Başarılı oyuncu bütün izleyenler tarafından takdir edilmektedir.