Medya
Giriş Tarihi : 22-02-2021 00:17   Güncelleme : 22-02-2021 00:18

Arıza 24. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Puhu Yeni Bölüm Tanıtımı Burak Demir Kim? Arıza dizisi 23. Son Bölüm Full İzle!

Arıza 24. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Puhu Yeni Bölüm Tanıtımı Burak Demir Kim? Arıza dizisi 23. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Arıza 24. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Puhu Yeni Bölüm Tanıtımı Burak Demir Kim? Arıza dizisi 23. Son Bölüm Full İzle! Puhu TV Arıza 28 Şubat Pazar 24. Bölüm Fragman yayınlandı mı? Pazar akşamlarının aksiyon dolu dizisi Arıza'nın 23. bölümü ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Arıza 23. bölüm fragmanı bir sonraki bölümde ne olacağını merak edenler tarafından yakından takip edildi. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can'ın paylaştığı dizinin 22 bölümünde Fuat Ersoylu sade bir törenle toprağa verildi. Peki Ariza 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fuat Ersoylu, Burak'ın isteği üzerine basit bir törenle defnedilir. Yaşlı sağ kolu Safir, Ali Rıza ile iletişime geçer ve Ali Rıza'ya ilk görevini verir. Burak, babasının ölmeden önce söylediği bir ismin peşine düşer. Halide, uzun zamandır hayalini kurduğu ve Ali Rıza'nın kafalarını dinleyebileceği küçük bir tatilin heyecanını yaşıyor. Muzaffer'in yıllar sonra Rukiye Hanım'a bir gerçeği anlatması gerekir.

Fuat Ersoylu, Burak'ın isteği üzerine basit bir törenle defnedilir. Yaşlı sağ kolu Safir, Ali Rıza ile iletişime geçer ve Ali Rıza'ya ilk görevini verir. Burak, babasının ölmeden önce söylediği bir ismin peşine düşer. Halide, uzun zamandır hayalini kurduğu ve Ali Rıza'nın kafalarını dinleyebilecekleri küçük bir tatilin heyecanı içindedir. Muzaffer'in yıllar sonra Rukiye Hanım'a bir gerçeği anlatması gerekir. Sevilen dizi Arıza 21 Şubat Pazar akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken dizinin başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma yazıyor.

Arıza 24. Bölüm Fragmanı İzle

Yeni bölüm fragmanı ile ilgili detayları ve son bölüm özetini haberimizden bulabilirsiniz. Haşmet, Fuat'la yüzleşir ve geçmişteki zalim ihanetinin hesabını vermeye başlar, ancak Fuat kolay kolay çözülemez. Babasına ulaşmak için her şeyi yapmaya can atan Burak, önünde ailenin reisi Murat'ı bulur. Murat, anlaşmayı bozmak istemediği için kardeşiyle yüzleşme riskini aldı.

Arıza dizisi 23. Son Bölüm Full İzle!

Muzaffer, Ali Rıza'dan bir ricada bulunur ve Muzaffer, bu isteği yerine getirmezse en kıymetli için onu tehdit eder. Muzaffer'in Halide ve Haşmet'e ihanet etmek için büyük bir kozu vardır. Ali Rıza, sevdiklerine zarar vermemek için para ödemek pahasına bir plan yapar.