Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 00:16   Güncelleme : 18-01-2021 00:16

Arıza 19. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Yeni Bölüm Tanıtımı Final Tarihi Ne Zaman? Arıza dizisi 18. Son Bölüm Full İzle!

Arıza 19. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Yeni Bölüm Tanıtımı Final Tarihi Ne Zaman? Arıza dizisi 18. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Arıza 19. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Yeni Bölüm Tanıtımı Final Tarihi Ne Zaman? Arıza dizisi 18. Son Bölüm Full İzle! Arıza Arıza 24 Ocak Pazar 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Her bölümü ile izleyiciyi heyecanlandırmayı başaran Fault dizisi 18. bölümü ile hayranlarıyla buluştu. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can'ın paylaştığı dizinin 18. bölümünde Haşmet, İhtiyar ile yaptığı anlaşmaya bağlı kalarak ateşkes ilan ediyor. Peki Ariza 19. bölüm fragmanı detayları neler gibi soruları araştırdık.

Show Tv ekranlarında aksiyon dolu olan Arıza'nın yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından yakından takip edildi. Senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma yazarken, Pazar akşamları izleyicilerle buluşan Fault dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Son bölümde Ali Rıza intikam için Ahmet ve Erol'un peşine düşer. Hatanın 19. ve 18. kısmı ile ilgili detayları haberimizden öğrenebilirsiniz. Haşmet, Yaşlı ile yaptığı anlaşmaya sadık kalarak şimdilik ateşkes ilan eder. Halide, hayatını kendini kurtarmak için koyan Ali Rıza ile tanışmanın sevincini yaşar.

Arıza 19. Bölüm Fragmanı İzle

Ali Rıza, intikam almak için Ahmet ve Erol'un peşine düşer. Fatih, herkesin katıldığı bir törenle gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlanır. Büyüklerin yeni dönem için aldığı kararlar konsorsiyum toplantısına işaret ediyor. Tüm bakiyeler artık tersine çevrildi.

Arıza dizisi 18. Son Bölüm Full İzle!


Ali Rıza ve Halide'nin aşkının hikayesi ve beraberinde yaşanan olayların yer aldığı dizinin yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Ali Rıza, Ahmet ve Erol'u bulup intikamını almak için yola çıkar. Fatih'in cenazesi ile duygusal anlar yaşanacak. Bu sırada yaşlı adamın verdiği kararlar bir bomba gibi konsorsiyum toplantısına düşer. Dengeler değişti ve herkes ne olacağını merakla bekliyor.