Medya
Giriş Tarihi : 11-01-2021 00:13   Güncelleme : 11-01-2021 00:13

Arıza 18. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Yeni Bölüm Tanıtımı Arıza Fatih kimdir? Arıza dizisi 19. Son Bölüm Full İzle!

Arıza 18. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube Yeni Bölüm Tanıtımı Arıza Fatih kimdir? Arıza dizisi 19. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Arıza 18. Bölüm Fragmanı İzle Show Tv Youtube 19 Ocak Yeni Bölüm Tanıtımı Arıza Fatih kimdir? Arıza dizisi 19. Son Bölüm Full İzle! Burak, babasının kurtarma planından kaçacağını düşünürken önünde Ali Rıza'yı bulur. Ali Rıza bu kez Burak'dan intikam alacak ve onu öldürecek. Ancak Murat, Haşmet ile tanışıp kardeşini kurtarmak için yeni bir anlaşma yaptığında; Ali Rıza'nın Burak'ı öldürme planı suya düşer. Arıza 17. bölüm fragmanında dikkat çeken detay, Fuat'ın vurulduğu sahneler ve Fuat ölmüş olsun ya da olmasın konsorsiyumun arkasında başka güçler olduğunu bilen izleyiciler, bu akşam yaşlı adam olarak anılan kişiyi merak ediyor. ve burada gördük ki artık yaşlı denilen kişi öne çıkıyor.


 Haşmet ve Halide, ailelerinin katilinin kim olduğu hakkında önemli bilgiler öğrenir ve bunu öğrendikten sonra büyük acılar yaşarlar. Bu acı Haşmet için yeni bir savaşı ateşliyor; Fuat Ersoylu artık hedefte. Pazar akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen ve her bölümüyle büyük heyecan uyandıran SHOW TV'de yayınlanan Arıza dizisinin 18. bölümünde neler olacak? Reyting rekoru dizisinin takipçileri, Arızat'nın 18. bölümünün ilk sahne fragmanını şimdiden merak ediyor. Arıza 18. bölüm detaylarını izleyebilirsiniz.

Arıza 18. Bölüm Fragmanı İzle

Yaşlı adam karakterinin oldukça meraklı olduğu Fault 17. bölümü izlemek için link önünde Redemption ve Survivor gibi yapımlar bulunsa da seyrinden hiçbir şey kaybetmeyen Arıza dizisi devam ediyor. bu gece çok merakla araştırıldı.

Arıza dizisi 19. Son Bölüm Full İzle!

İstanbul'un farklı semtlerinden sahneler var. Arıza dizisinin İstanbul'un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında pek çok farklı yerde çekildiğini belirtelim. Dizinin çekimleri Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtı, Üsküdar ve Beykoz gibi semtlerde çekildi.