Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 30-12-2019 14:15

Argıncık Esnafspor - OSB Atletikspor maçı

Kayseri Amatör futbol. Argıncık Esnafspor ile OSB Atletikspor karşılaştı

Argıncık Esnafspor - OSB Atletikspor maçı

Kayseri Birinci Amatör Küme B Grubu'nda ligde kalma yarışı veren Argıncık Esnasfpor ile üst sıraları kovalayan OSB Atletikspor Argıncık Stadı'nda karşı karşıya geldi. 8 golün atıldığı müsabakada 3 puanı alan taraf OSB Atletikspor oldu.

Ev sahibi ekibin gollerine 24 ve 39. dakikalarda Duran Yılmaz imza koyarken, OSB Atletikspor'u farklı galibiyete taşıyan golleri atan isimler ise Furkan Batar (2 gol) Ömer Yıldız (2 gol), Akif Gürkan ve Mustafa Yeşil oldu. Bu sonuçla Argıncık esnafspor 14 müsabaka sonrasında 12 puanda kalırken OSB Atletikspor ise puanını 26'ya yükseltti.

STAT: Argıngıncık 1 No'lu Saha
HAKEMLER: Mehmet Altıparmak ** Osman Baruk ** Turan Çelik **
ARGINCIK ESNAFSPOR: Erdem Kurt * Emre Öksüz * Can Köşe * Onur Ünal * Fatih Karakuş * Samet Sarıçiçek * Engin Uçel * Cafer Eroğlu * Duran Yılmaz * Durmuş Tarım ** Mücahit Çelik **
OSB ATLETİKSPOR: Ali Birol *** Emre Ateş *** Furkan Batar *** Hamza Efehan Gürpınar *** Ömer Yıldız *** Yusuf Aydoğdu *** Mehmet Akif Gürkan *** Emre Ulu *** Muzaffer Sekmen *** Mustafa Yeşil *** Serkan Yıldız ***
GOLLER: Duran Yılmaz Dk.24 ve 39 (Argıncık Esnafspor) Furkan Batar Dk.15 ve 29, Ömer Yıldız Dk.34 ve 60, Akif Gürkan Dk.50, Mustafa Yeşil Dk.70 (OSB Atletikspor)