Futbol
Giriş Tarihi : 12-09-2019 15:33

Antalyaspor Kayserispor'a hazır

İstikbal Mobilya Kayserispor'u konuk edecek olan Antalyaspor maça hazır. Antalyaspor'da kimler eksik. Bülent Korkmaz neler söyledi.

Antalyaspor Kayserispor'a hazır

Cumartesi günü İstikbal Mobilya Kayserispor'u konuk edecek olan Antalyaspor maça hazır. Milli takım arasında Antalyaspor olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyen Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Harun Kavaklıdere ile Doğukan Sinik'in sakatlıklarına üzüldüğünü dile getirdi. 

Milli arayı Aytemiz Alanyaspor ile oynanan hazırlık maçı ile değerlendirdiklerini, fiziksel ve taktiksel olarak Kayserispor maçına hazır olduklarını söyleyen Korkmaz, “Bu sene takım oyunumuzu geliştirmek istiyoruz. Yeni gelen transferlerle daha iyi bir oyun izleteceğiz. Bunu 3 maçta gördük. Hücumda farklı oyuncu alternatiflerimiz var. Rakibe göre bu alternatifleri kullanacağız” ifadelerini kullandı.

Bülent Korkmaz, Kayserispor maçı ile ilgili olarak da, “Bu hafta agresif ve tek blok halinde oynayan bir rakibe karşı sabırlı bir oyun ortaya koyacağız. Oyunun ve skorun hakimi olmak, taraftarımızın desteğiyle gülen taraf olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.