Tanıtım
Giriş Tarihi : 28-12-2018 13:48   Güncelleme : 28-12-2018 13:48

Antalya en güzel Tatil Yerleri

Antalya'da nereler gezilmeli. Antalya'nın en güzel tatil merkezleri

Antalya en güzel Tatil Yerleri

Turizimin can damarı olan Antalya her sene yabancı ve yerli turiste ev sahipliği yapıyor. Yemyeşil doğası ve masmavi denizi ile herkesin  ilgisini çekmektedir. Hem eğlence mekânı hem de gezilecek yerler bakımından oldukça geniş bir kitleye sahiptir.

Tatil planları yapınca herkesin listesinde ilk yer alan il Antalya’dır. Antalya’ya gitmek istiyorsunuz ama nereye gideceğinizi bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre ..

Antalya’da gezilecek yerler :
Antalya Merkez:
Oldukça büyük bir yapıya sahip olan Antalya kent merkezi olarak yer alıyor. Burada bulıınan avm ve plajlar bir başka güzel. Palmiyelerin yoğun olduğu şehirde  cddeler, kafeler, eğlence mekanları bulunmaktadır.

Olympos:
Antalyan’ın en çok tercih edilen yerlerinden birisidir. Olympos genel olarak geç kesimin olduğu yerdir. Burada bolca bar , eğlence merkezleri bulunmaktadır.

Kemer:
Yabancı turistlerin gözde mekanlarından birisi olan kemer, diğer yerlere göre daha sakindir. Deniz kum güneş 3’lüsünü  en sakin yapacağınız plajlar burada yer alır.

Finike:
Her kesime hitap eden bir yerdir. Narenciye depoları konusunda önemli bir yeri vardır. Eski ismi Likya’dır. Meşhur kumsalları ile ünlüdür.

Alanya:
Antalya’ya 1 saat uzaklıkta olan bir  yerdir. Alanya da Antalya gibi turizmin can damarıdır. Her sene yerli yabancı turistleriyle dolup taşan bu yerde plajlarıyla ayrı bir ün kazanmıştır. Özellikle damla taş ve ince kum plajları sıklıkla kullanılmaktadır.