22 ŞUBAT 2020 Cumartesi 02:12
Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-11-2019 18:56

Ankara'da mini Kayserispor zirvesi

Kayserispor eski Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile Kapalı Kale Taraftarlar lideri Ahmet Dirgenali buzları eritti

Ankara'da mini Kayserispor zirvesi

Kayserispor eski Onursal Başkanı ve AKP Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ile Kayserispor Kapalı Kale Taraftarlar Derneği arasındaki buzlar Ankara'da eridi. 

Genhçlerbirliği ile Kayserispor arasında yarın oynanacak müsabakada öncesinde bugünden Ankara'ya giden Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Akın, Kapalı Kale Taraftarlar Derneği lideri Ahmet Dirgenali ve Erciyesspor eski Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dayıoğlu bir dizi ziyaretülerde bulundu. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile görüşen üçlü, AKP Kayseri Milletvekili ve Kayserispor eski Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki ile de görüştü.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Kayserispor Vefa Gecesi'nde Kayserispor yönetimine muhalif olan MHP milletvekili Baki Ersoy ile Kapalı Kale Taraftarlar Derneği arasındaki yakınlaşmadan rahatsızlık duyan ve tepkisini farklı yollarla duyuran Mehmet Özhaseki, makamında kabul ettiği Kayserispor taraftar temsilcilerinin iyi günde de kötü günde de takıma sahip çıkmalarını istedi.

Kayserispor ile ilgili fikir alışverişinin yapıldığı görüşme son derece samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleştirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA