Spor
Giriş Tarihi : 12-01-2021 20:29   Güncelleme : 12-01-2021 20:29

Anadolu Efes Alba Berlin Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz Bein Haber Youtube Jestyayın Justin TV Canlı Basket Maç İzle

Anadolu Efes Alba Berlin Jestyayın, Justin TV, Webspor, Netspor, Taraftarium 24, Taraftar TV, Golvar, Trgool Canlı izle. Anadolu Efes Alba Berlin basketbol maçı kaç kaç? Anadolu Efes Alba Berlin canlı anlatım dinle seyret. Anadolu Efes Alba Berlin ilk, ikinci, üçüncü ve dördüncü çeyrek kaç kaç bitti?

Anadolu Efes Alba Berlin Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz Bein Haber Youtube Jestyayın Justin TV Canlı Basket Maç İzle

Kayseritempo.org - Anadolu Efes Alba Berlin Basketbol Maçı Canlı İzle Şifresiz Bein Haber Jestyayın Justin TV Canlı Basket Maç İzle. Anadolu Efes Alba Berlin maçı canlı izle şifresiz bein sports. Anadolu Efes Alba Berlin maçını canlı izle, şifresiz izle, beIN Sport HD 1 izle, donmadan izle, naklen izle, ip tv izle. Anadolu Efes Alba Berlin futbol maçı canlı izle justin tv, jestyayın şifresiz bein haber canlı maç izle. Çaykur Rizespor maçı izle . Rizespor maçı canlı izle şifresiz. Anadolu Efes vs Alba Berlin Canlı Anlatım maç kaç kaç? Anadolu Efes Alba Berlin netspor izle. Anadolu Efes maçı selçuk sports hd canlı maç seyret. Kaçak maç izle donmadan canlı maç izle. Anadolu Efes Alba Berlin maçı canlı izle taraftarium24, Anadolu Efes Alba Berlin maçı canlı izle, Anadolu Efes Alba Berlin canlı izle, Anadolu Efes Alba Berlin Bein Sports 3 şifresiz izle, Anadolu Efes Alba Berlin Bein Sports 1 live stream canlı izle.

Alba cephesinde ise önemli eksikliklere rağmen son maçlarda şaşırtıcı sonuçlar gördük. Her iki şeritte de son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Euroleague etabında Baskonia'yı 95-91 yendiler ve bu hafta sonu BBL'de Giessen'i 92-82 geçtiler. Şifresiz bein sports canlı izle Youtube. Anadolu Efes Alba Berlin maçı twitter bein sports 1 hd izle. Eriksson, Siva, Giffey ve Sikma gibi isimlerin yokluğunda, üçlü Fontecchio, Granger, Thiemann, takımlarının tempo ve hücum basketbolundan ödün vermesine izin vermeyerek skor yükünü çekiyor.

Anadolu Efes Alba Berlin Basketbol Maçı Canlı İzle

Tabii ki Efes, daha geniş ve tecrübeli kadrosu ile oyunun açık gözdesi. Bu sezon Sinan Erdem'de oynamanın avantajını kullanmamış olsalar da bir yerden başlamaları gerekiyor. Aksi takdirde, play-off yarışından uzaklaşacaklar. Micic ve Dunston iyi gidiyor ve şimdi Larkin'den istikrarlı ve kalıcı bir performans bekliyor.

Canlı Basket Maç İzle

Evlerinde oynadıkları 9 maçın sadece 3'ünü kazandılar, mumlarla taraftarlarını arıyorlar… Ama play-off potasına tekrar girmek istiyorlarsa Sinan Erdem'de kusursuz oynamak zorundalar. Son iki maçında Euroleague etabında deplasmanda Asvel'i 80-102, BSL'de ise Galatasaray'ı 90-80 yenerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Simon ve Pleiss'in eksik olduğu bu maçlarda Micic ve Anderson'ın ekstra oyunları sayesinde hücumda verimli oynadılar. Simon ve Pleiss'in durumları maç saatinde açıklanacak.