09 NİSAN 2020 Perşembe 22:46
Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 01-02-2020 10:33

Amatör maçlar ertelendi

Kayseri Süper amatör küme, Kayseri Birinci Amatör Küme, Kayseri U19 ve Kayseri U14 maçları ertelendi. Talasgücü Belediyespor Pozartı maçı oynanacak mı. Kadınlar Ligi maçları oynanacak mı

Amatör maçlar ertelendi

Kayseri'de oynanacak olan amatör küme maçları ileri bir tarihe ertelendi. Kayseri'de olumsuz hava muhalefeti nedeniyle 1 Şubat ve 2 Şubat tarihinde oynanması gereken amatör küme maçları ileri bir tarihe ertelendi.

Kayseri Futbol İl temsilciliği, yoğun bir şekilde devam eden kar yağışı ve olumsuz hava koşullarından ötürü Süper Amatör Küme, 1.Amatör Küme, U19 Ligi ve U14 Play-Off maçlarını ileri bir tarihe erteledi. Kayseri Süper Amatör Küme'de 6 maç, Kayseri 1.Amatör Küme'de 4 maç, Kayseri U19 Ligi'nde 7 maç, Kayseri U14 ligi'nde 3 maç tehir edilmiş oldu.

Kayseri'de yarın oynanacak olan Talasgücü Belediyespor - Pozartı Gençlik BAL ve Kadınlar Futbol Ligi maçlarının oynanıp oynanmayacağına ise maç saatinde müsabaka hakemleri karar verecek. Bugün oynanması planlanan K.Yıldızspor-Konya Ülkümspor maçı ile Anadolu Yıldızları-Mersin Camspor maçının oynanıp oynanmayacağına maç saatinde hakemler tarafından karar verilecek.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA