Advert
Amatör Futbol
Giriş Tarihi : 04-10-2019 20:37

Amatör Camianın Acı Günü

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Başkan Yardımcısı ve Talasgücü Belediyespor Kulüp eski Başkanı Ali Rıza Karakullukçu vefat etti

Amatör Camianın Acı Günü

Bir süredir kanser tedavisi gören Ali Rıza Karakullukçu hayata gözlerini yumdu. Karakullukçu’nun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Talas Emniyet Müdürlüğü yanındaki Sami Yapıcı  Caminde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Ali Rıza Karakullukçu..
1962 Yılında Kayseri'de dünyaya geldi. Lisans eğitimini 1987 yılında Anadolu Üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamladı. Mesleki eğitimine devam eden Karakullukçu, 1998 yılında Belediye Bütçesi ve Muhasebesi ve Yeni Kamu İhale Kanunu ve Yönetmelikleri, 2005 yılında Hizmet İçi Eğitim Semineri, Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi ve İç Kalite Tetkiki Eğitimi, 2006 yılında Hizmet içi Eğitim Semineri ve 2011 yılında Dokümantasyon eğitimleri almıştır. İş hayatına 1986 yılında Talas Belediyesi Emlak Vergi Dairesinde başladı, 14  yıl yazı işleri müdürlüğünde görev aldıktan sonra 2011 yılından bu yana Talas Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. 
Karakullukçu, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Talasgücü Belediyespor kulübü üyesi idi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA