Advert
Kayserispor
Giriş Tarihi : 29-09-2019 18:48

Alpaslan Baki Ertekin destek verdi, Taraftar tepki gösterdi

Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Kayserispor teknik direktörü Hikmet Karaman ve kaptan Umut Bulut ile ilgili tweet attı. Kayserispor taraftarı tepki gösterdi.

Alpaslan Baki Ertekin destek verdi, Taraftar tepki gösterdi

Spor Toto Süper Ligi'nin ilk 6 haftasında galibiyet alamayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da sergilenen futbol eleştiriliyor. Teknik Direktör Hikmet Karaman ve futbolculara yönelik sosyal paylaşım sitelerinde ağır eleştiriler yapılıyor. Buna karşın Sarı Kırmızılı takımın en büyük sponsoru Boydak Holding'in CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'den ise destek geldi. 

Ertekin'den destek
Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından Hikmet Karaman'a destek verdi. Alpaslan Baki Ertekin, "Skubiç de Aykut hoca da korner için itiraz etti. Penaltı kararı en çok onlara sürpriz oldu. Umut Bulut klasında bir oyuncu bomboşken kafa vurmak yerine göğsüne alıp vursa, galiptik. Hikmet Karaman hocamız azmi, inancı, hırsı ve bilgisi ile bu takımın en büyük gücüdür" cümleleri paylaştı.Taraftardan tepki
Konyaspor-Kayserispor maçının 64.dakikasında "Karaman istifa" sloganları atarak istifa istemlerini dile getiren sarı kırmızılı taraftarlar, sosyal paylaşım sitesinden Alpaslan Baki Ertekin'in destek vermesine de tepki gösterdiler. Kapaılı Kale Taraftarlar lideri Ahmet Dirgenali de Ertekin'in paylaşımının altına tepkisini dile getirdi. Sarı Kırmızılı bazı taraftarların tepkileri şöyle oldu: 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA