Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-01-2021 22:37   Güncelleme : 19-01-2021 22:46

Alibec'e Nazar Değdi

Başakşehir maçında yıldızlaşan Alibec'e nazar değdi. Oyuncunun sakatlığıyla ilgili kesin karar MR sonrası belli olacak.

Alibec'e Nazar Değdi

Haftalardır devam eden gol orucunu Başakşehir maçıyla birlikte bozan ama ikinci golden sonra sakatlanan Alibec'in sağlık durumu yarın belli olacak.

Kayserispor'u galibiyete taşıyan gollere imza atan Kayserispor'un Rumen futbolcusu Denis Alibec, nazara geldi. Başakşehir maçında sahaya ilk 11'de çıkan ve takımı adına her iki yarıda da attığı gollerle 3 puanı getiren Alibec, golden sonra yaşağıdı sakatlıktan ötürü MR'a girecek. Takımını 3 puana taşıyan golleri atan Alibec'in ikinci golün ardından yere yatması ve kalkamasıyla başlayan korkulu rüya devam ediyor. Gol sevincini bile yaşayamayan ve sakatlığı nedeniyle golün hemen ardından yerini Kanga'ya bırakmak zorunda kalan Alibec ile ilgili Hes Kablo Kayserispor Kulubü maçtan sonra Twitter'dan bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, Alibec'in sakatlığıyla ilgili netleşen bir durumun olmadığı ifade edildi. Kulüp resmi Twitter hesabından yapıln açıklamada ''Bugün oynadığımız Medipol Başakşehir FK maçında sakatlanan futbolcumuz Denis Alibec’in durumu yapılacak olan MR görüntüleme sonrası netlik kazanacaktır'' denildi.
Alibec, daha önce sadece Türkiye Kupası maçında Yomraspor'a karşı gol atmış, ama hiç Süper Lig maçında bu sevinci yaşayamamıştı.