Medya
Giriş Tarihi : 14-01-2021 22:47   Güncelleme : 14-01-2021 22:47

Alev Alev oyuncuları kim? Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu gerçek isimleri ne? Alev Alev nerede çekiliyor?

Alev Alev oyuncuları kim? Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu gerçek isimleri ne? Alev Alev nerede çekiliyor?

Kayseritempo.org - Alev Alev oyuncuları kim? Alev Alev dizisi oyuncu kadrosu gerçek isimleri ne? Alev Alev nerede çekiliyor? Bazı hayatlar vardır dizilere örnek olur. Bunlar arasında yer alan Alev Alev, yayınlandığı günden beri gerçek hayattan izler sergilemeye devam ediyor. Adaletin ve aşkın simgesi haline gelen dizi, oyuncuları ve çekim yerleriyle gündemde çok araştırılıyor.. Çekim yerleri hakkında bilgi almak isteyen seyirciler, arama motorlarında nerede çekildiğini sorguluyor.

Yangın sahnesiyle ekranlara damga vuran Alev Alev, Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Büyük ilgiyle izlenen dizi, ilk bölümde yaşanılan korku dolu yangın sahnesiyle çok konuşuldu. Başrollerdeki Cemre, Rüya ve Çiçek üçlüsünün yaşamını konu alan dizi, aşk, adalet ve yaşam mücadelesini anlatılmaya devam ediyor. Sevenleri tarafından ayrıntılar bir hali araştırılırken, dizinin nerede çekildiği merak konusu olmaya devam ediyor.

Alev Alev oyuncuları
İlk bölümüyle izleyicileri ekranlara kilitleyen Alev Alev, oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Başrollerinde Rüya karakteri Dilan Çiçek Deniz canlandırırken, Cemre'yi Demet Evgar, Çiçek rolünü ise Hazar Ergüçlü hayat vermektedir. Usta oyuncu Zuhal Olcay'da başhekim Tomris'i canlandırmaktadır. Sevilen dizinin diğer oyuncularının isimleri şu şekildedir;
Çelebi Kayabeyli (Cem Bender)
Ozan Akınsel (Berkay Ateş)
Ömer Ataycı (Cihangir Ceylan)
İskender Kayabeyli (Berker Güven)
Ali Başsaygın (Toprak Can Adıgüzel)
Bülent Mahier (Cem Sürgit)

Alev Alev nerede çekiliyor?
İlk bölümde izleyicilere büyük korku oluşturan yangın sahnesi Beykoz ayakkabı fabrikasında çekilirken, Tanıtım çekimleri İstanbul Şile'de bulunan meşhur Ağlayankaya plajında yapılmıştır Şu anda ise İstanbul'un farklı bölgelerinde çekilmektedir.