Medya
Giriş Tarihi : 07-01-2021 21:34   Güncelleme : 07-01-2021 21:34

Alev Alev Oyuncuları Kadrosu Kimler Var? Alev Alev dizisi uyarlama mı? Alev Alev Hangi dizi, kitap, filmden uyarlanarak çekiliyor?

Alev Alev Oyuncuları Kadrosu Kimler Var? Alev Alev dizisi uyarlama mı? Alev Alev Hangi dizi, kitap, filmden uyarlanarak çekiliyor?

Kayseritempo.org - Alev Alev Oyuncuları Kadrosu Kimler Var? Alev Alev dizisi uyarlama mı? Alev Alev Hangi dizi, kitap, filmden uyarlanarak çekiliyor? Show TV’in en çok sevilen dizilerinden Alev Alev, yangın sahnesiyle büyük beğeni topladı.  Oyuncuların başarılı performansıyla günden güne reytingleri zorlayan dizi, hangi kitaptan uyarlandığı ve oyuncularının kim olduğu araştırılıyor.

Her hafta Perşembe akşamları sevenleriyle buluşan Alev Alev, seyircileri ekranlara kilitliyor. Oyuncuların karakterleri gerçek gibi göstermesi şapka çıkartırken, bir taraftan oyuncuların kim merak konusu oldu. Her dizide olduğu gibi bu dizinin de bir kitaptan alınarak uyarlanması, oyuncuların araştırmasının yanı sıra hemen arama motorlarında yerini aldı.

Alev Alev Hangi kitaptan uyarlanmıştır?


Ay Yapım imzalı olan Alev Alev, yönetmeliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, Burcu Görgün Toptaş tarafından senaryosu kaleme alınan, Fransız yapımı Le Bazar de la Charité dizisinden uyarlanmıştır. Gerçek olaylardan esinlenerek yazılan kitabın dizisi, Show TV ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

Alev Alev dizisinin oyuncuları kimdir?


Karakterleri gerçek bir şekilde yansıtan oyuncu kadrosunda Cem Bender (Çelebi Karabeyli), Berkay Ateş (Ozan) Cihangir Ceyhan (Ömer), Berker Güven (İskender) ve Toprak Can Adıgüzel (Ali), Demet Evgar (Cemre), Hazar Ergüçlü (Çiçek), Dilan Çiçek(Rüya) ve usta oyuncu Zuhal Olcay(Tomris) karakterine hayat vermektedir.