Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 23:15   Güncelleme : 18-02-2021 23:15

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım kim öldü? Alev Alev 15. Son Bölüm Full İzle!

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım kim öldü? Alev Alev 15. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım kim öldü? Alev Alev 15. Son Bölüm Full İzle! Alev Alev 25 Şubat 2021 Gelecek hafta fragmanı yayınlandı mı? Show tv’nin vazgeçilmez dizisi Alev Alev ‘de heyecan her zamanki gibi doruk noktasında. Son bölümde yaşananlardan sonra yeni bölümde merak konusu olan Alev Alev’ de yeni bölümde neler oluyor? Alev Alev 15. Bölümde Neler Oluyor? Cemre, Rüya ve Çiçeğin, Çelebinin parti toplantısını basması olay oldu. Çelebi, Cemre'nin kızını görmesini engellemeye devam ediyor. Bu süreçte Rüya, Çiçek, Tomris ve Hanım'dan oluşan kadın dayanışması Cemre'nin en büyük yardımcısıdır. Belediye başkan adaylığı konusunda köşeye sıkışan Çelebi'den bir basın açıklaması yapıp çekildiğini açıklaması istenir.

Bu sırada mahallede yaşanan büyük bir sürpriz geçmişin kitaplarının açılmasına neden olacaktır. Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizide Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan ve Berker Güven gibi isimler yer alıyor. Alev Alev'in yeni bölüm fragmanı ve 15. bölüm özeti ile ilgili detayları araştırdık. Çelebi’ yi şok eden olaylar yaşanıyor.

Alev Alev 16. Bölüm Fragmanı İzle

Çelebi gördüklerine inanamadı. Çelebi bu olanlardan sonra Cemre’ye karşı nasıl bir hamle yapacak? İskender ve Çiçek arasındaki ilişki nedir? İskender neden Çiçeğin yanına gidiyor? Herkesin merak ettiği sorulara cevap olabilecek bir bölüm hepimizi bekliyor? 

Alev Alev 15. Son Bölüm Full İzle!


Ozan’ın çalıştığı inşaat yerinde büyük kaza. Tüm bunların sorumlusu Ozan mı olacak? Ömer ve Rüya mahallede hangi kazayla karşılaştı? kim öldü? Belki de en çok merak edilecek soru olan Çelebi, Cemre ye karşı nasıl bir hamle yapacak? Tüm bu sorulara cevap niteliğinde bir bölüm hepimizi bekliyor. Nefes kesen Alev Alev 15. Bölüm bugün Show tv ekranlarında.