Medya
Giriş Tarihi : 15-01-2021 00:40   Güncelleme : 15-01-2021 00:40

Alev Alev 11. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım Gazeteci hoca kim? Alev Alev 10. Son Bölüm Full İzle!

Alev Alev 11. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım Gazeteci hoca kim? Alev Alev 10. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Alev Alev 11. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Youtube Show Puhu TV Tanıtım Gazeteci hoca kim? Alev Alev 10. Son Bölüm Full İzle! Bir yangının ardından bir araya gelen üç kadının hayatını ve birlikte mücadelelerini konu alan Alev Alev, 10. bölümüyle 14 Ocak Perşembe günü ekrana geldi. Alev Alev 21 Ocak'ın fragmanı yayınlandı mı? Rüya ve Alexander'ın karşı karşıya geldiği sahnede Alexander, Çiçek'in ölmediğini söyleyerek Rüya'yı şok eder. Rüya'nın bundan sonra ne yapacağı merakla bekleniyor.

Çelebi ile mücadelesinde artık daha korkusuz olan Cemre, kızı Güneş ile kuracağı mutlu bir gelecek için çabalıyor. Ali'ye ulaşmaya çalışan Çiçek, Tomris'i büyük tehlikeye atmak üzeredir. Hayal, duygularını göstermek için Ömer'e gittikçe aralarındaki çekicilik güçlenir. Alexander'ın kurduğu zekice plan, başta Çiçek olmak üzere herkesin hayatına bomba gibi düşmek üzeredir.

Alev Alev 11. Bölüm Fragmanı İzle

Cemre, eşinden psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kalırken, küçük kızı ile bu hayattan kaçmaya çalışır. Dream, zengin hayatında hayatın sert gerçekleriyle hiç karşılaşmadı ve kendi güvenli dünyasında yaşıyor. Öte yandan Çiçek'in tek arzusu evlenip mutlu bir yuva inşa etmek ve bunu hayatının merkezine koyuyor. Ama bu üç kadının hayatı bir ateşle sonsuza dek değişecek.

Alev Alev 10. Son Bölüm Full İzle!

Cemre, Rüya ve Çiçek hayatlarının sıfır noktasına ulaşarak kendilerini çok zor bir mücadelenin içinde bulacaklardır. Rüya'nın Ömer'i yemeğe götürmesi dikkat çekerken çift bu tatlı sürprizle eğlenceli anlar yaşar. Öte yandan Ozan'ın Cemre'ye iltifatının ardından geçirdiği zor dakikalar yüzleri güldürüyor.

Alev Alev dizisi hangi diziden uyarlama çekildi?

Alev Alev dizisi Le Bazar de la Charité(Alevlerin Ardından) dizisinden uyarlamadır.

Alev Alev dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var?

 1. Cemre: Demet Evgar
 2. Çiçek: Hazar Ergüçlü
 3. Rüya: Dilan Çiçek Deniz
 4. Çelebi: Cem Bender
 5. Ozan: Berkay Ateş
 6. Ömer: Cihangir Ceyhan
 7. İskender: Berker Güven
 8. Ali: Toprakcan Adıgüzel
 9. Bülent: Cem Sürgit
 10. Korkut: Yiğit Sertdemir
 11. Tomris: Zuhal Olcay