Medya
Giriş Tarihi : 08-01-2021 00:12   Güncelleme : 09-01-2021 09:00

Alev Alev 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Ali Kim, Youtube Show TV, Alev Alev 9. Son Bölüm Full İzle!

Cemre Çelebi'nin kliniğe kapatılma veya Çelebi ile eve dönme teklifini kabul etmemekte kararlıdır. Çelebi'ye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, hiç beklemedikleri bir isimde umut ışığını bulur.

Alev Alev 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Ali Kim, Youtube Show TV, Alev Alev 9. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Alev Alev 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtım Ali Kim, Youtube Show TV, Alev Alev 9. Son Bölüm Full İzle! Konusu ve oyuncu kadrosu ile yayınlanan ilk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken Alev Alev dizisinin 10. bölüm fragmanı izleyenler tarafından merak konusu oldu. Perşembe akşamları Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan Alev Alev, çok heyecanlı bir bölümle ekranlarda oldu! Son bölümde izleyicilerle buluşan Alev Alev, son bölümde dikkat çekti! İzleyiciler Alev Alev 10. bölüm fragmanını izlediniz mi? Alev Alev 10. bölümü tek parça izle! Alev Alev'in son bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar...

Ömer, tüm zorluklarda Rüya'nın ona tatlı sürprizinden habersizdir. Beklenmedik ismin yardımıyla Cemre'nin talihsizliği dönmeye başlar.Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Cihangir Ceyhan, Berkay Ateş ve Hazar Ergüçlü'nün oynadığı Alev Alev'in 9. bölümü bu akşam izleyicilerle buluştu! 7 Ocak 2021 Perşembe günü saat 20: 00'de yayınlanan ve izleyicileri ekrana kilitleyen Alev Alev dizisinin 9. bölümü büyük heyecana sahne oldu. Rüya, Ömer'i yemeğe götürür ve ikisi bu yemekle yakınlaşır. Bu sırada Ozan, Cemre'ye iltifat eder ve kendini açıklayamayarak eğlenceli bir utanç duyar.

Alev Alev 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm

Seyirci her iki sahnede de çok güldü. Çelebi ise Bülent'in söylediklerinden sonra nefesini İskender'den alır. İskender'den hesap soran Çelebi, öfkesiyle gergin bir olay yaşatır! Cemre ve Ozan, Çelebi'nin açığını bulur. Cemre bu anda büyük bir sürprizle karşılaşarak şok oluyor! Acaba Cemre neyle karşılaştı?

Alev Alev 9. Son Bölüm Full İzle!

Omar, Cemre ile dalga geçiyor. Cemre'nin eserlerini eğlenceli bir dille anlatan Ömer eğlenceli anlar yaşıyor. Rüyalar da gülüyor. Ozan ve Cemre'nin duygusal anları da seyirciyi ekrana kilitledi. Rüya ve Ömer, Japon restoranına gider. Omar, "Bu benim için bir yedeğim" diyor. diyor. Ozan da Cemre'ye iltifat ediyor ancak bu ifadeyi dışarıdan nasıl düzelteceğini bilmiyor. Neyse ki Cemre, Ozan'ı zor bir durumdan kurtarıyor.