Gündem
Giriş Tarihi : 23-02-2021 12:23   Güncelleme : 23-02-2021 12:23

Akrep Dizisinde Kim Kazandı Kim Kaybetti?

1441 Productions imzalı, Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi beğenilerek izlenmeye devam ediyor.

Akrep Dizisinde Kim Kazandı Kim Kaybetti?

1441 Productions imzalı, Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Perşembe akşamları saat 20.00’de ekranlara gelen dizinin yeni bölümü Star TV ekranlarında 25 Şubat yayınlanacaktır. Yolun sonuna gelen Ferda 12. bölümde tutuklanacaktır.

Her hafta hikayesini geliştiren Akrep dizisi başrolünde Demet Akbağ ile Evrim Alasya gibi başarılı oyuncular yer alıyor. İkilinin gösterdiği muhteşem performansa ise ilgi oldukça düşük. Reyting sonuçları dizinin hakkını vermeyecek derecede düşük seyrediyor. 3'lü reyting sonuçlarında takılı kalan dizi istediğini almakta zorlanıyor.

Akrep Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Yaşanacak?

Ferda'nın dolabında Fikret'in Aras'a sus payı olarak verdiği para bulunur. Ferda kızı tarafından suçlanıyor. Kızı Merve bu parayı bularak polise gidecek ve parayı teslim ederek durumu anlatır Ferda bu olay sonucunda tutuklanıyor.

Perihan ise Merve'ye sahip çıkarak Ferda'ya son bir tokat daha atmış olur. Ferda'yı karakolda ziyaret eden Perihan onu üzecek ve kıracak sözler ile bir daha vuruyor. Ferda ise suçu hiçbir şekilde kabul etmeyerek suçsuz olduğunu iddia eder.

Perihan ise bir daha asla kızı Merve'yi göremeyecek olduğunu söyler. Ayşem ise Ferda'nın avukatlığını istenecektir. Merve bir kez daha yıkılır. Merve hapiste olan annesini yok mu satacaktır? Ferda hapisten çıkabilecek midir? Akrep dizisinde yaşananlar izleyiciyi bir hayli meraklandırmaya başladı. Yeni bölümde yaşanacak olanlar merakla bekleniyor.