Medya
Giriş Tarihi : 11-02-2021 21:16   Güncelleme : 11-02-2021 21:44

Akrep dizisi Berna öldü mü, kim öldürdü?

Akrep dizisi Berna öldü mü, kim öldürdü?

Kayseritempo.org - Akrep dizisi Berna öldü mü, kim öldürdü? Yayınlandığı günden beri büyük ilgiyle dikkatleri üzerine çeken Akrep, Perşembe akşamları sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Başrol karakteri Ferda'nın annesine duyduğu öfkeyi dindiremezken intikam ateşiyle yanık tutuşuyor.

Star ekranlarında yayınlandığı günden beri büyük ilgi görmeye devam eden Akrep, kemik izleyicileri tarafından takip ediliyor. Konusu ve karakterleriyle birçok kişi tarafından ilgi odağı olmuş durumda. Dizinin başrol karakteri Perihan kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadıyla birlikte yaşamaktadır. Perihan'ın bir kızı daha olmasına rağmen onun varlığından kimseye bahsetmemiş ve ilgilenmemiştir. Perihan'ın bilinmeyen kızı Ferda ise bu olayları hazmedememiş annesine duyduğu öfkeyle birlikte başına bela toplamaya devam ediyor.

Akrep dizisi Berna öldü mü, kim öldürdü?

Perihan, Ferda'nın kızı Berna'nın ölümüne karıştığından şüphelense de Ferda'nın Emgen konağına gelmesi yeni bir olayı tetikliyor. Perihan, damadı ile Ferda arasında bir ilişki olduğuna öğrenince damadına Ferda'yı evden atmazsa çocuklarla ilişkisini açıklayacağını söyleyerek tehdit etti. Bu olaylardan önce Ferda ile damadın yaşadığı yasak ilişkiyi kızı Berna öğrendi. Dağ evinde Ferda'yı yakalayan Berna hızla evden çıktıktan sonra Ferda ile tartışmaya başladı. Ferda Berna'yı iterek yere düşürdü ve kafasını taşa vurmasına sebep oldu. Ferda onu öldürdüğünü düşünerek Aras'ı arayıp yardım istedi. Aras'da Ferda'ya yardımcı olarak Berna'nın cesedini göle atarak ondan kurtuldu.