Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 00:12   Güncelleme : 09-01-2021 08:55

Akrep 6. bölüm fragmanı izle Star TV Youtube Akrep Ayşem Kim, 15 Ocak Cuma yeni bölüm tanıtımı! Akrep dizisi 5 Son Bölüm Full İzle

Akrep dizisi fragmanı yayınlandı mı? Bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini geçmişin aynasından getiren Akrep dizisi, 8 Ocak Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin 6. bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Akrep 6. bölüm fragmanı izle Star TV Youtube Akrep Ayşem Kim, 15 Ocak Cuma yeni bölüm tanıtımı! Akrep dizisi 5 Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Akrep 6. bölüm fragmanı izle Star TV Youtube Akrep Ayşem Kim, 15 Ocak Cuma yeni bölüm tanıtımı! Akrep dizisi 5 Son Bölüm Full İzle. Kurduğu oyunda büyük bir darbe alan Ferda, Merve ile ilişkisini düzeltemez. Bütün gücünü kaybettiğinde çözümü bir kutu ilaç içerek bulur. Ancak intihar ederek bir kızını daha kaybetmenin vicdanıyla başka bir kızını terk etmek için gelişinden memnun olmayan Perihan durumu haber verir. Usta isimler Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Yusuf Çim'in yer aldığı Akrep dizisinin oyuncuları arasında Bekir Aksoy, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek ve Pelin Uluksar yer alıyor.

Ferda'nın intihar ettiğini öğrenen Perihan, Ferda başta olmak üzere herkesi şaşırtacak kararlar verecek. Diğer yandan; Ferda'nın intiharının nedeni Şahin ve Duru'nun şüphelenmesine neden olur. İki kardeş, sorularına cevap bulmak için İpek ile görüşmeye gider ve aniden hayatlarına giren teyzeleriyle babaları arasında bir ilişki olabileceğinden şüphelenirler. Akrep'in 6. yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Heyecan verici bölümün ardından gözler dizinin yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte Scorpion'un 6. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlara çevrildi.

Akrep 6. bölüm fragmanı izle

Perihan'ın yeni oyununu çözmeye çalışan Fikret, şimdi Ferda ile karşı cephede! Evde gerilim hiç bitmezken Fikret, Selma'yı akşam yemeğine getirecektir. Aile masasının her geçen gün kalabalıklaştığı evde gençlerin ve misafirlerin kafası karışacak.

Akrep dizisi 5 Son Bölüm Full İzle

Ferda'nın telefonunu ele geçirmek isteyen Fikret, telefondaki fotoğrafları silmek için Perihan'dan sürpriz bir yardım alır. Çünkü Perihan, Ayşem'i buldu. Ayşem ile ilgili bilgiler öncelikle Ferda'nın telefon şifresinin bulunmasına yardımcı olacaktır. Perihan bundan sonra Ayşem ile ilgili bilgilerle ne yapacak?