Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 23:56   Güncelleme : 18-02-2021 23:56

Akrep 12. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı Youtube Star TV Berna'yı kim öldürdü? Akrep dizisi 11. Son Bölüm Full İzle!

Akrep 12. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı Youtube Star TV Berna'yı kim öldürdü? Akrep dizisi 11. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Akrep 12. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı Youtube Star TV Berna'yı kim öldürdü? Akrep dizisi 11. Son Bölüm Full İzle! Akrep 25 Şubat 2021 Gelecek hafta fragmanı yayınlandı mı? Akrep 11. Bölüm Özet izle. Bütün dizi severleri heyecan dolu bir bölümle mest edecek olan Akrep’ te neler oluyor. Aras Neden Hapishaneye girdi? Asıl suçlu Ferda mı? Fikret neler çeviriyor? Fragmanı yayınlanan efsane dizinin yeni bölümde yaşanan gelişmeleri herkesi ekrana kitleyecek gibi duruyor. Berna’ yı kim öldürdü? Aras neden tutuklandı? Adeta seyircilerin bütün sorularına cevap arayacağı bu efsane bölümde şok gelişmeler yaşanmaya devam edecek! Entrikalarla dolu olan dizi de seyircileri şoke eden detaylar!


İki tane fragman yayınlayan dizi adeta herkesi bu fragmanlara kitledi. Herkesi şoke eden olaylar. O ceset kimin? Duru ile Merve neden birbirlerine girdiler? Herkes bu efsane yeni bölümü beklerken yayınlanan fragmanlar dizi severeleri meraklar içine soktu. Akrep 11. Bölüm Fragmanda Neler Oluyor? Akrep yeni bölümüyle gene reytingleri altüst edecek gibi duruyor. Duru’yu şoke eden gelişmeler, Duru şimdi ne yapacak? Merve ve annesini suçlu bulan Duru onlara karşı nasıl bir tavır sergileyecek? Asıl suçlu Fikret mi ? Tüm bu sorulara cevap arayacağımız bu bölümde heyecan gene doruk noktasında.

Akrep 12. Bölüm Fragmanı İzle

İstanbul'un Beykoz bölgesinde çekimler devam eden Akrep dizisinin, bazı sahneleri ise İstanbul'da Büyükçekmece gölünde devam etmektedir. Akrep 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Akrep 12. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Akrep dizisi 11. Son Bölüm Full İzle!

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Akrep dizisi 11. bölümü ile bu akşam STAR TV ekranlarında yayınlandı. Heyecan verici 11. bölümün ardından dizi severler şimdi de Akrep'in 12. bölümü için arayışlarına başladı.