Akrep 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı Youtube Star TV Berna öldü mü, yaşıyor mu? Akrep dizisi 9. Son Bölüm Full İzle!

20210205-akrep-10-bolum-fragmani-izle-yeni-bolum-tanitimi-youtube-star-tv-berna-oldu-mu-yasiyor-mu-a-ec49f6589577c99e1c29.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Akrep 10. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Tanıtımı Youtube Star TV Berna öldü mü, yaşıyor mu? Akrep dizisi 9. Son Bölüm Full İzle! Akrep dizisi 11 Şubat 2021 Perşembe gelecek hafta fragmanı yayınlandı mı? Perihan’ın kara kutusu Aras’ın ve Berna’yı cinayet  şüphelesi yapmasının ardından Ferda’nın gizlice çektiği görüntüleri içeren harici disk Hacer’e geçer. Hacer’ın görüntüleri izlediğini anlayan Ferda, onu tehdit etmeye çalışır ancak Hacer’in farklı planları vardır. Ferda’ya ayakkabı bırakmayacak, Perihan’ı rahatsız etmesine izin vermeyecek! Bir köşeye sıkışan Ferda bir sonraki adımına hazırlanır; Cinayete bir görgü tanığı gördüğünü öğrenince Fikret’in iki ateş arasında kaldığını fark eder. Duru, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenince, Ferda köşeye sıkışır ve her cephede paniğe kapılır. Gerçeği öğrenen Duru, Merve’ye bu ilişkiden haberdar olup olmadığını sorar.

Kızını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ferda, gözlerini karartır ve tüm kozlarını masaya atar. Ferda tüm cephelerde köşeye sıkıştırılırken Perihan’ın kendisi için planını tamamen görmezden gelir. Perihan ikisinin de bir şeyler bildiğinden emin olur! Öte yandan Ferda’nın kendisini terk eden kızı Ayşem için planı kusursuz işliyor. Fikret, tanığını kullanarak cinayeti ifşa etmeye çalışırken şok olur. Ferda ile Perihan arasında çatışma çıktı ve Fikret’in cinayetin gizli tanığına erişimi herkesi şoke etti. Bir köşeye sıkışan Ferda, şeytani planını gerçekleştirir. Annesi Perihan’ın Berna’nın öldüğü geceyi sorduğu Ferda, Fikret’e yıldırım çekmek için akıllıca bir hamle yapacak. Fikret cinayet gecesinin kanıtlarını bulmaya çalışırken İpek’in kalp ameliyatı, aile sorunlarını bir kenara bırakıp yeniden bir araya gelmenin bir yolu olacaktır.

Akrep 10. Bölüm Fragmanı İzle

Fikret, eşi Berna’nın gizemli bir adamdan aldığı telefonu kullanarak intihar etmediğini ve öldüğü gece birinin evde olduğunu öğrenir. Berna’nın ölümünün gizemine ışık tutmaya karar veren Fikret, Berna’nın ölümüne tanık olan adama saldırır. Ancak Perihan başka bir oyun yüklediğinde Fikret kendini yeni bir akrep tuzağının içinde bulacaktır. Fikret’i çocuklarının gözünden uzak tutmayı başaran Ferda, tüm projelerinde mükemmel çalıştı; Merve, Duru ve Aras, Üçgen’de artan gerilimden son derece rahatsız.

Akrep dizisi 9. Son Bölüm Full İzle!

Merve’yi yanında tutmak için yeni planlar yaparken diğer kızı Ayşem’in sırrının Perihan’ın elinde olacağını düşünmez. Ancak Perihan, Ayşem’e Ferda’nın kızı olduğunu ortaya koyduğu hayatının şokunu yaşatır ve evlatlık olduğunu söyler! Büyükannesi olduğu gerçeğini saklayarak, gerçek annesi hakkındaki gerçeği ifşa etmeye söz verir. Duru, annesinin intihar ettiği fikrinden uzaklaşır ve annesi öldükten sonra ne olduğunu düşünürken o gece olanlarla ilgili sorular sormaya başlar. Önce babayla ilişkisinden şüphelenilen Selma ile yüzleşir.

Selma o akşam evde olan kişinin Ferda olduğunu söyleyince Duru, babası ile teyzesi arasında bir ilişki olabileceğini fark eder! Duru bu araştırmayı yaparken gerçeği bilen Aras, Duru’ya olan aşkıyla pişmanlıkları arasında tamamen kontrolden çıkacaktır. İpek ve Şahin arasında hızla gelişen ilişki herkesi yeni bir tavır benimsemeye zorlarken; Perihan ise kızının ölümüyle ilgili şüphelerini artıracak yeni bir bilgiye ulaşır. Fikret ile ilgili tüm şüpheleri toplayan bu bilgiler sayesinde Perihan yeni bir oyun kurar.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!