Siyaset
Giriş Tarihi : 03-10-2020 18:06   Güncelleme : 03-10-2020 18:12

AkParti başkanına Koronavirüs şoku

AK Parti Kayseri'de koronavirüs şoku. AK Parti Melikgazi ilçe Başkanı seçilen Gökhan Ülke'nin koronavirüs testi pozitif çıktı

AkParti başkanına Koronavirüs şoku

AK Parti ilçe kongrelerini yaparken Melikgazi ilçe kongresi öncesinde üzücü bir olay cereyan etti. Mart ayından beri ülkemizde de soğuk yüzünü gösteren Koronavirüs salgını bu kez AK Parti Melikgazi ilçe başkanlığına da bulaştı. 3 yıldır ilçe başkanlığını yürüten Av.Gökhan Ülke'nin koronavirüs testi pozitif çıktı.

Test pozitif
Kayseri'nin sevilen genç siyasetçilerinden ve AK Parti'nin Melikgazi ilçe başkanlığı görevini yürüten Gökhan Ülke, 2020 yılının başbelası olan virüse yakalandı. Gökhan Ülke'nin Koronavirüse yakalandığı haberi, bugün gerçekleştirilen AK Parti Melikgazi 7.Olağan Genel Kurul toplantısında açıklandı. Dün Koronavirüs testi olan ve akşam saatlerinde testin pozitif olduğu sonucunu alan AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Av.Gökhan Ülke, evinde karantinaya alındı. Virüs testi pozitif çıktığı için partisinin genel kurul toplantısına da katılamayan Gökhan Ülke, video görüntüsü ile genel kurul delegelerine sağlık durumunu açıkladı.

Geçmiş olsun
Tek liste ile girdiği Genel Kurul'dan yeniden başkan seçilen Gökhan Ülke, haber merkezimize yaptığı açıklamasında da "Ne yazıkki test sonucum pozitif çıktı. Evde karantida altındayım. 10 gün boyunca evdeyim. Tüm dostlarıma ve partililerime arayıp sordukları, geçmiş olsun dileklerini ilettikleri için teşekkür ediyorum. Umarım bu süreçte bu hastalığı atlatıp görevimin başına dönerim" dedi.

Kayseri Tempo Medya ailesi olarak da AK Parti Melikgazi ilçe başkanı Gökhan Ülke'ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.