Medya
Giriş Tarihi : 19-02-2021 23:56   Güncelleme : 19-02-2021 23:56

Akıncı 9. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni bölüm tanıtım Özlem kimdir, kaç yaşında? Akıncı dizisi 8. Son Bölüm Full İzle

Akıncı 9. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni bölüm tanıtım Özlem kimdir, kaç yaşında? Akıncı dizisi 8. Son Bölüm Full İzle

Kayseritempo.org - Akıncı 9. bölüm fragmanı izle ATV Youtube yeni bölüm tanıtım Özlem kimdir, kaç yaşında? Akıncı dizisi 8. Son Bölüm Full İzle. Akıncı dizisi bu akşam Atv kanalında 8. bölümüyle dizi severlerin karşısına çıktı. Farkılı senaryosu ve aksiyon dolu sahneleriyle adeta Akıncı Türkiyenin Batman’ ı olarak görülüyor. Ülkemizde süper kahraman gözüyle bakılan Akıncı kısa sürede herkes tarafından çok sevildi. Akıncı 26 Şubat 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Akıncı dizisinin kısa sürede sevilmesinin bir sebebi de aslında bu tür yapımların ülkemizde sıkça olmamasıdır.

Dizi 2021’in başlarında hatta 2021’in ilk dizisi olarak kayıtlara geçti. Dizi soluksuz bir şekilde her cuma günü izlenmekte. Akıncı dizisinin 9. bölüm fragmanı bugün yayınlanan 8.bölümden hemen sonra ekranlarda olacak. Aksiyon dolu dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz burda sizlerle olacak. Detayları bu habe üzerinden takip edebilirsiniz. Akıncı 8. Bölümde Neler Oluyor? Akıncı düşmanlarını etkisiz hale getirebilecekmi merakla bekleniyor.

Akıncı 9. bölüm fragmanı izle

Akıncı ve Kemal, Yücel’in ölümünden sonra bu infazın arkasındakileri araştırmaya başlayacak.  Cüneyt, köşeye sıkıştı sebebi ise Nergiz’in elindeki kanıtlar.Cüneyt’in kimlerle çalıştığını öğrenmeye çalışan Nergis öğreneblecek mi? Türk bir profösör ABD’ den ülkeye gelip gizli bir plan peşinde. Akıncı bunu önlemeye çalışacak fakat Akıncı bir pusuya kurban gidebilir.

Akıncı dizisi 8. Son Bölüm Full İzle

Yücel'in ölümünden sonra hem Kemal hem de Akıncı bu infazın arkasında kimin olduğunun peşine düşer. Nergis, elindeki kanıtlarla Cüneyt'i köşeye sıkıştırmaya başlar. Kemal, Cüneyt'in kimin için çalıştığını öğrenmeye çalışır. Amerika'dan bir Türk profesör ülke gündemiyle meşgulken Cevdet, Gizli Bina'dan profesörü ortadan kaldırmak için emir alır. Ancak önündeki en büyük engel Akıncı'dır. Profesörü kurtarmak için harekete geçen Akıncı, kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde bulur.