Gündem
Giriş Tarihi : 07-01-2020 14:53

Akif Aksoy tek aday

Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, Genel Kurul toplantısına tek aday olarak girecek

Akif Aksoy tek aday

Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetecilerle bir araya geldi. Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, yapılacak olan genel kurulda tek aday olacağını söyledi.

Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi. Makina Mühendisleri Odası Kayseri Şube Başkanı Akif Aksoy, gazetecilerin büyük bir sorumluluk aldığını ve daima kendilerinin arkasında basının desteğini hissettiklerini ifade etti. Aksoy: “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Üstlendiğiniz görev çok kıymetli ve önemli. Bu görev süresinde yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yapacaklarınız için şimdiden başarılar diliyorum. Bu vatana vermiş olduğunuz emekler ortada. Burada birlik ve beraberlik olgusu içinde bir aradayız. İnşallah bundan sonraki süreçte de birliğimiz, beraberliğimiz bozulmaz. Ülkemiz için, vatanımız için daha güzel günlerde hep birlikte oluruz” dedi.

Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi Genel Kurulu konusunda açıklamalarda bulunan Aksoy: “9 Şubat’ta genel kurulumuz var. Yönetim kurulumuzun aldığı karar ile bundan sonraki süreçte tekrar aday olacağım. Yönetim kurulunun oy birliği ile aldığı kararı danışma kuruluna taşındı ve onlarda bu sürecin benim tarafımdan yürütülmesine karar verildi. Yapılacak genel kurulda tek aday olarak çıkacağım. Odamız uzun yıllardır çok güzel işlere vesile oldu. Önceki başkanlarımız dönemlerinden, merkezdeki yerimizin alınışına kadar, üyelerimize vermiş olduğumuz hizmetlere kadar birliğimiz beraberliğimiz bozulmadı. İnşallah hedefimiz bundan sonraki süreçte de birliğimizi korumayı amaçlıyoruz. Üyelerimizle hep birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz. Vatanımız için, milletimiz için en iyisi ne ise onu gerçekleştirmeyi amaçladık. 2 yıllık bir süreç geçirdik. Bu süreçte bir çok asansör protokolü yaptık, bacaların kontrolünü yaptık, çevre kirliliğini önlemeye yönelik çalışmalarımız oldu. Bundan sonraki süreçte de daha çok çalışarak faaliyetlerimize devam edeceğiz. Buradan sizlerin aracılığıyla da genel kurulda başkan adayı olacağımı söylemek istiyorum” dedi.