Siyaset
Giriş Tarihi : 02-07-2020 13:50   Güncelleme : 02-07-2020 13:50

AK Parti belediyeleri destan yazdı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, yıllarca belediyecilikte destan yazdıklarını ifade etti

AK Parti belediyeleri destan yazdı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada belediyecilik hizmetlerini yıllarca başarıyla yürüttüklerini hatta destan yazdıklarını söyledi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, konuşmasında "Sayın Cumhurbaşkanımız’ın da çok iyi bildiği gibi belediyecilik bizden sorulur. AK Belediyeler bu memlekette yıllarca hizmet üzerine hizmet yaparak destanlar yazdılar. Bugün de aynı şekilde ve aynı hızla milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Başkaları yalanlarla, algılarla uğraşsınlar. Biz gerçeklerle insanımıza hizmet edip dua almanın peşinde olmaya devam ediyoruz. Bu gerçekliğin farkında olarak aramıza katılan bu genç kardeşlerimize ailemize kattıkları güçten dolayı bir kez daha hoş geldiniz diyorum" dedi.

Seçim zamanı dile gelen olumsuz söylemlere rağmen belediye başkanlarını AK Parti’ye davet eden il ve ilçe başkanlarına da ayrıca teşekkür eden Özhaseki, “Teşkilatımızın en fedakar insanları, Allah razı olsun onlardan. Gece gündüz gayret edip uğraşıyorlar. Geçmişte olan biten ne varsa geride bırakarak, belki seçim döneminde söylenmiş olan ufak tefek olumsuzlukları göz ardı ederek ailemizin büyümesi ve geleceğe hep birlikte odaklanmak adına belediye başkanlarımızı ailemize davet ettiler. Gönüllerini açtılar, İl başkanlarımıza da ilçe başkanlarımıza da tekrardan teşekkür ediliyorum” cümleleri kurdu.

Sonrasında farklı siyasi partilere mensup 8 belediye başkanı AK Parti’ye geçti. Belediye Başkanlarına rozetlerini AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş taktı. AK Parti’ye geçen Belediye Başkanları:
Gaziantep - Araban - Hasan Doğru
Yalova - Tavşanlı - Mücahit Kaçar
Elazığ - Erimli - Cihan Yılmaz
Elazığ - Bükardı - Hüseyin Açmaz
Muş - Yeşilova - İlhan Çiftçi
Muş - Serinova - Engin Atılgan
Muş - Kızılağaç - Burhan Öğüt
Muş - Kırköy - Nihat Dizman