Medya
Giriş Tarihi : 06-01-2021 20:09   Güncelleme : 06-01-2021 22:23

Aile Arasında Filmi Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Aile Arasında Nerede Kaç Yılında Çekildi? Show TV Aile Arasında 2 Ne Zaman, Fragmanı İzle!

Aile Arasında filmi bu akşam 20: 00'de Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. Ailede konu nedir, nereye çekildi? Aileler Arasında filminin oyuncu kadrosu kimler? Bu tür soruların cevapları merak konusu oldu. Yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın üstlendiği film, izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Gülse Birsel'in yazdığı 'Aileden Biri', eşi tarafından terk edilen bir erkeğin baba rolüne girip kız istediği olayları konu alıyor.

 Aile Arasında Filmi Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Aile Arasında Nerede Kaç Yılında Çekildi? Show TV Aile Arasında 2 Ne Zaman, Fragmanı İzle!

Kayseritempo.org - Aile Arasında Filmi Oyuncuları Kim, Konusu Ne? Aile Arasında Nerede Kaç Yılında Çekildi? Show TV Aile Arasında 2 Ne Zaman, Fragmanı İzle! Usta oyuncuların bir araya geldiği Aile Arasında filmi Fikret'in 21 yaşındaki eşi ve Solmaz'ın 21 yaşındaki sevgilisi tarafından terk edilmesiyle başlıyor. Müzikhol vokalisti olan Solmaz, komik bir tesadüf sayesinde Fikret ile tanışır. Bu sırada Solmaz'ın kızı Zeynep sevgilisinden Adana'dan evlenme teklifi alır. Zeynep, sevgilisine ailesi hakkında yalan söylediğinden Solmaz, Fikret'ten Zeynep'in babası rolünü oynamasını ister. Gülse Birsel'in yazdığı, yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın üstlendiği Aile Arasında filmi yayınlanmadan önce büyük merak uyandırdı.

Aile Arasında filmi 2017 yılında çekildi. Solmaz, Fikret ve Zeynep'in yaşadığı trajikomik olayları konu alan Aileler Arasında, vizyona girdiği ilk andan itibaren izleyicilerden olumlu tepkiler aldı. Eğlenceli teması, usta oyuncu kadrosu ve izleyiciler arasındaki ilginç ailesiyle seyirciye eğlence ve kahkaha dolu anlar sunuyor. Solmaz'ın kızının sevgilisiyle evlenme kararının ardından, bir düğüne koşturan bir aileyi anlatan Kebapçı Zincirinin sahibi olan Aile Arasında filminin büyük bir kısmı Adana'da çekildi. Bir kısmı İstanbul'un Cihangir semtinde çekilen film, eğlenceli bir aile komedisi.

Aile Arasında Nerede Çekildi?
Aile Arasında filminin İstanbul çekimleri Silivri'deki sette gerçekleştirildi. Çekimlerin bir bölümüne Adana'da devam edildi. Filmin çekimleri yedi haftada tamamlandı.

Aile Arasında Filmi Oyuncuları Kim?
Engin Günaydın
Demet Evgar
Erdal Özyağcılar
Su Kutlu
Fatih Artman
Şevket Çoruh
Gülse Birsel
Derya Karadaş
Ayta Sözeri
Devin Özgür Çınar
Deniz Hamzaoğlu
Rıza Akın
Arif Erkin
Erdal Cindoruk
Ünal Yeter

Aile Arasında Filmi Konusu Ne?
Aynı gün 21 yaşındaki nevrotik Fikret ve müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle karşılaştı ve komşu oldu. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı varlıklı bir ailenin oğlu Fikret ile evlenmeye karar verdiğinde, her şeyden korkarak kendini birden hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan düğün, damadın ailesinin ısrarı ile büyüyor...