Gündem
Giriş Tarihi : 12-06-2020 22:14   Güncelleme : 13-06-2020 12:06

Ahmet Çakar önce eşini ve çocuklarını sonra kendini öldürdü

Korkunç olay. Duyanlar kulağına inanamadı. Ahmet Çakar herkesi şok etti. Ahmet Çakar önce eşini ve çocuklarını öldürdü sonra intihar etti

Ahmet Çakar önce eşini ve çocuklarını sonra kendini öldürdü

Denizli’nin Çivril ilçesinde son derece korkunç ve üzücü bir olay cereyan etti. Ahmet Çakar, önce eşini, ardından iki çocuğunu öldürdükten sonra canına kıydı. Geçtiğimiz ay Fransa’dan memleketine dönüş yapan ve fıtık ameliyatı olduğu için geliri olmayan Ahmet Çakar, bunalıma girerek cinnat geçirdi. Bunun faturası da Çakar ailesine ağır oldu. Aynı evden 4 kişi hayatını kaybetti. Hayatını kaybeden aile üyelerinin cesetleri ise evdeki yerde serili yatakların üstünde bulundu.

Tüfekle..
Denizli'nin Çivril ilçesi Gürpınar Mahallesinde meydana gelen olayda; Fransa’dan inşaat işçiliği yapan ve sağlık sorunları nedeniyle memleketine dönen 37 yaşındaki Ahmet Çakar, geçtiğimiz ay fıtık ameliyatı oldu. Ameliyat olduktan sonra evinde istirahat eden Ahmet Çakar, çalışamadığından dolayı bunalıma girdi. Psikolojik sorunlar yaşayan Ahmet Çakar, bugün eşi Özlem Çakar ile tartıştı. Ardından cinnet getiren Ahmet Çakar, evdeki tüfek ile 31 yaşındaki eşi Özlem Çakar'ı ardından da çocukları 5 yaşındaki Naki ve 9 yaşındaki Emir'i vurdu. Ahmet Çakar sonrasında ise aynı tüfekle kafasına ateş ederek intihar etti.Cesetler bulundu
Peşpeşe gelen silah seslerini duyan komşuları, hemen durumu jandarmaya bildirdi. Olay ylerine gelen emniyet güçleri ve sağlık ekibi, korkunç manzara ile karşılaştı. Anne ve 2 çocuğun cansız bedenleri yerde serili yatağın üzerinde bulundu. Baba Ahmet Çakar’ın cesedini evin girişindeki salonda bulundu. Sonrasında ise jandarma ekipleri evin bulunduğu sokağı güvenlik şeridi çekerek giriş ve çıkışları kapatarak inceleme başlattı.

Evde inceleme yapıldığı sırada, ailenin yakınları siniz krizi geçirdi. Evin çevresinde toplanan ve feryat ederek ağıtlar yakan aile üyeleri güçlükle sakinleştirildi. İncelemelerin ardından aile üyelerinin cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere 4 ayrı tabuta konularak Çivril Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.