Magazin
Giriş Tarihi : 16-08-2020 18:05   Güncelleme : 16-08-2020 18:05

Ahmet Başkan kayınbaba oldu

Kayserispor eski Başkanı Ahmet Yıldız, kızını evlendirdi. Ahmet Yıldız, kızı Cansu'nun mürüvvetini gördü ve kayınbaba oldu.

Ahmet Başkan kayınbaba oldu

Kayserispor eski Başkanı, Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Yıldız, kızı Cansu'yu gelin etti. Cansu Yıldız ile Fatih Sezer, hayatlarını birleştirdi. Kayseri'nin en görkemli düğün salonlarından birisi olan Panorama'da gerçekleştirilen düğün ve nikah merasimi son derece renkli geçti. 

Düğünde genç çiftin nikahını Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu kıyarken, çiftin şahitliğini Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu ile AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke yaptı. Burada çiftin nikah şahitliğini yapan Başkan Menduh Uzunluoğlu, evlilik cüzdanını gelin Cansu'ya verdi. 

Başkan Uzunluoğlu genç çifte bir de nasihatte bulundu. Başkan Uzunluoğlu, "Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" dedi.

Kayseri Tempo Medya ailesi olarak, genç çifte ömür boyu mutluluklar dilerken, Kayserispor eski Başkanı Ahmet Yıldız ve ailesine de gözaydın dileklerimizi iletiyoruz.