Magazin
Giriş Tarihi : 05-07-2020 14:55   Güncelleme : 05-07-2020 14:55

Acun Ilıcalı dede oldu

Ünlü yapımcı ve işadamı Acun Ilıcalı’nın büyük kızı Banu Ilıcalı doğum yaptı. Tv8 sahibi Acun Ilıcalı da dede oldu. Acun Ilıcalı torunun ismi nedir

Acun Ilıcalı dede oldu

Türkiye’de ses getiren yarışmaların ve programların yapımcısı Acun Ilıcalı torun sahibi oldu. Büyük kızı Banu Ilıcalı ve eşi Efe Ceyhun ilk bebeklerini kucağına alırken, sosyal medya Ilıcalı’nın dede olması haberleriyle çalkalandı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalının torun sahibi olduğu gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı’nın Seda Başbuğ’la evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı doğum yaptı. Kız torun sahibi olan Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde kızı Banu Ilıcalı ile yemeğe çıkmıştı. Özel hayatını basından uzak tutmaya çalışan Banu Ilıcalı hamilelik sürecinde de gözlerden ırak olmaya çalışmıştı.

Bir kız çocuğu dünyaya getiren Banu Ilıcalı’nın bebeğine Begüm ismini koyduğu öğrenilirken, müjdeli haberi kuzeni Ece Ilıcalı İnstagram hikâyesinde paylaştığı fotoğrafla duyurdu. Sevindirici haberi Acun Ilıcalı’ya veren kişinin ise ağabeyi Ömer Ilıcalı olduğu öğrenildi.

"Tarif edilemez"
Hastane çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulunan Acun Ilıcalı: "Allah herkese nasip etsin. Kızım Banu da çok mutlu. Tarifi olmayacak bir duygu. Beni güzel bir yerde yakaladınız. Sizi öpüyorum" dedi. Acun Ilıcalı dede olmanın mutluluğu yaşarken, sosyal medya üzerinden yapımcıya tebrik mesajları yağdı.