Yavuz YIKILMAZ yazdı: Palancıoğlu Kimi Zengin Ediyor?

palancıoğlu yavuz yıkılmaz
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tempo Medya Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz, hem KULiS GAZETESİ‘nde hem de TRKayseride yazdığı köşe yazısında Melikgazi Belediyesi’nin 7 Milyon TL maliyetli Selçuklu Anıtı’nı konu dindi. Genel Yayın Yönetmenimiz Yıkılmaz, şu dönemde Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun 7 Milyonluk bir ihaleyle akıllarda soru işareti uyandırdığını söyleyerek ”Palancıoğlu, kimi zengin ediyor?” sorusunu yöneltti.

7 MİLYONLUK ZENGİNLİK:
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Tasarruf Tedbirleri ‘ne rağmen 7 Milyon TL’lik bir harcamanın gereksiz olduğunu kaleme aldığı köşe yazısında ”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘‘Tasarruf Tedbirleri’’ diyor. Ama, ne bakanlar, ne belediyeler buna uymuyor. Rize’de sel felaketi oluyor 4 bakan 4 ayrı uçakla olay yerine inceleme yapmaya gidiyor. Şaşkınlığımızı gizleyemez haldeyken, peşine Melikgazi Belediyesi’nin Selçuklu Anıtı çıktı” ifadelerini kullanan Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz Yıkılmaz, yapılan Selçuklu Anıtı’nın Melikgazi Belediyesi sınırlarını kültürel olarak zenginleştirmeyeceğini de iddia etti. 7 Milyon Lira harcanarak yapılan anıtın pandemi döneminde Melikgazi Belediyesi’ne zenginlik katmayacağını ”Yeni parayla 7 Milyon, eski parayla 7 Trilyonluk bir anıtın Melikgazi Bölgesi’ni zenginleştireceğine inancım yok. Olsa olsa bir kişiyi, bir güruhu, bir şirketi, bir yandaşı zengin eder. İyi niyetli bile olsa, bu sinek mide bulandırır” sözleriyle  kaleme alan Yıkılmaz, ”Kim bilir belki sinek değil, devedir !” diyerek büyük bir soru işareti oluşturdu.

NERESİNDEN BAKARSANIZ İSRAF:
Hem Tempo Medya bünyesinde 15 günlük yayın yapan Kulis Gazetesi‘ndeki yazısında, hem de www.TRKayseri.com internet sitesindeki köşesinde aynı yazıyı kullanan Tempo Medya Genel yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz, harcanan paranın tamamen israf olduğunu ifade etti. Yazısında ”Palancıoğlu’nun, vatandaşı açlıktan / yoksulluktan kendini yakarken bol keseden harcadığı bu 7 Milyon Lira ancak yandaşları memnun eder” diyen Yıkılmaz, ”Yani neresinden bakarsanız bakın israf olan, neresinden bakarsanız bakın tamamen yersiz bir harcama olan Selçuklu Anıtı, bir kenti zengin göstermeyecek ama bence bu inşaatı yapacak firmayı yada firmaları zengin gösterecek‘ iddiasında bulundu.

Yavuz Yıkılmaz’ın Köşesini Okumak İçin TIKLAYINIZ

 

 

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!