Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 08:13   Güncelleme : 10-01-2021 08:14

9 Ocak Reyting Sonuçları Açıklandı mı, Birincisi Kim Oldu? Cumartesi Dün Sen Çal Kapımı Survivor 2021 Gönül Dağı Kuzey Yıldızı reyting sıralaması!

9 Ocak Reyting Sonuçları Açıklandı mı, Birincisi Kim Oldu? Cumartesi Dün Sen Çal Kapımı Survivor 2021 Gönül Dağı Kuzey Yıldızı reyting sıralaması!

Kayseritempo.org - 9 Ocak Reyting Sonuçları Açıklandı mı, Birincisi Kim Oldu? Cumartesi Dün Sen Çal Kapımı Survivor 2021 Gönül Dağı Kuzey Yıldızı reyting sıralaması! 9 Ocak Cumartesi 2021 Survivor ilk bölümü izlendi mi? 9 Ocak Cumartesi günü televizyonda iddialı programlar, diziler ve filmler yer alırken izleyiciler Survivor birinci bölümünün ne kadar izlendiğini araştırmaya başladı. Hafta sonu programı sabah ATV'de yayınlanırken akşam saatlerinde Kim Milyoner Olmak İster? Kanal D'nin Konuştuğumuz Gibi programı sabah kuşağında yayınlanırken, Derinlerdeki Terör akşam ekrana geldi. Hafta sonu Star TV'de sabah saatlerinde Burcu ile yayınlanırken, akşam saatlerinde İBO Show ekrana geldi.

Reyting sonuçları bir çok programı ömrünü belirlerken dün 9 Ocak 2021 kıyasıya bir mücadele yaşanmış oldu. TRT 1'de Gönül Dağı Fox TV'de Sen Çal Kapımı, Star TV'de Kuzey Yıldızı yayınlanırken bu dizilerin kaçıncı sırada yer aldığı merak konusu olmuş oldu. Yayınlanan yapımlardan hangisinin daha çok izlendiği her zaman merak konusudur. Özellikle yeni dizi ve programların izlenme oranları hem izleyiciler hem de yayıncılar tarafından merak ediliyor. Dünkü reyting sonuçları da merak uyandırdı.

9 Ocak Reyting Sonuçları Şampiyonu Birincisi Kim Oldu?

Fox TV de ise dün yayınlanan programlar arasında Memet Özer ile Mutfakta ve Fox Haber oldu. Daha sonra Sen Çal Kapımı dizisi ekrana geldi. Show TV'de Cumartesi Sürprizi programı sabah kuşağında yer alırken, akşam saatlerinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ekrana geldi. Survivor, TV 8'de yeni 2021 sezonuyla izleyiciyle buluştu. Geçen hafta Nasipse Olur ilk sırayı alırken Masterchef'in yeni bölümleride 2'ci sırada yerini almıştı.

2 Ocak Reyting Sonuçları Total Reyting Sonuçları

1 NASİPSE OLUR

2 MASTERCHEF TÜRKİYE

3 GÜLBİN TOSUN

4 SHOW ANA HABER

5 SEN ÇAL KAPIMI

6 HABER ONU

7 KANAL D ANA HABER

8 GÜLDÜR GÜLDÜR SHOE

9 SEN ÇAL KAPIMI

10 MASTERCHEF TÜRKİYE

2 Ocak Reyting Sonuçları AB Reyting Sonuçları

1 MASTERCHEF TÜRKİYE

2 GÜLBİN TOSUN

3 NASİPSE OLUR

4 SEN ÇAL KAPIMI

5 MASTERCHEF TÜRKİYE ÖZET

6 TOZKOPARAN İSKENDER

7 SHOW ANA HABER

8 TOZKOPARAN İSKENDER

9 SEN ÇAL KAPIMI

10 HAVA DURUMU