Gündem
Giriş Tarihi : 17-05-2020 14:58   Güncelleme : 17-05-2020 14:58

6500 TL ceza yedi. Umursamadı

Antalya Serik haberi. Fatih Kayan, aracıyla drift yaptığı için 6500 TL ceza aldı. Fatih Kayan, pişman olmadığını yine yapacağını söyledi

6500 TL ceza yedi. Umursamadı

Türktiye'de binlerce insan bir parça ekmeğe muhtaç iken, binlerce insan asgari ücret ile evini geçirdirmeye çalışırken 22 yaşındaki sorumsuz bir genç aracıyla drift yaptığı için 6500 TL ceza almasına rağmen hiç umursamadı.

Bekçinin kamerası
Olay Antalya'nın Serik ilçesinde cereyan etti. 22 yaşındaki Fatih Kayan isimli genç, kapısında "T.C. keyfi hizmete mahsustur" yazılı Murat 131 marka aracı ile drift yaparken Gece Bekçisi kamerasına yakalandı. Arkadaşı ile birlikte drift yaparken yakalanan Fatih Kayan'a 6500 TL para cezası geldi. Cezayı e-devlet sistemindeki hesabında gören Fatih Kayan, "Bir gece vakti işten çıkışta sanayiye varalım dedik. Aslında petrole gitmekti amacımız. Ama işte dönüşte kendimizi tutamadık ve iki tur atalım dedik. Tam o sıra zaten yanımızda bekçiler varmış göndermedik. Bekçiler videomuzu çekmiş. Arkadan 6500 TL geldi. Cezaya karşı değilim ama bu kadar çok olmaması lazım" dedi.

Pişman değilmiş!
Yaptıklarından hiç bir zaman pişmanlık duymadığını belirten 22 yaşındaki Fatih, "Bu zamana kadar kazandığımı hep arabaya harcadım. 2 ay kadar daha arabaya harcayacağım. Çok fazla değişen bir şey olmayacak aslında. Yine olsa yine yaparım ama, ben sonuçta sessiz sakin bir yerde yaptım" diye kendisini haklı çıkarmaya çalıştı.
Daha sonra cep telefonundan yaptığı drift anını izleyen Fatih Kayan, pişmanlık duydu. Fatih Kayan, "Şu an pişman oldum. Kendi video mu izlemek pişmanlık yaratıyor. Özellikle cezadan sonra" diye üzüntüsünü dile getirdi.