Futbol
Giriş Tarihi : 15-03-2019 20:57   Güncelleme : 03-05-2019 16:11

4 isim yeniden milli takımda

Türkiye A milli futbol takımımızın, Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrosunu açıklandı. Teknik direktör Şenol Güneş, kadroya 4 ismi yeniden davet etti. İşte A Milli takım aday kadrosu.

4 isim yeniden milli takımda

A Milli Futbol Takımı'mızın Arnavutluk ve Moldova ile oynayacağı maçların aday kadrosu açıklandı. Teknik Direktör Şenol Güneş, kadroya Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül, Deniz Türüç ve Burak Yılmaz'ı dahil etti.

4 isim tekrardan..
Teknik Direktör Şenol Güneş, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda karşılaşacağı Arnavutluk ve Moldova maçlarının aday kadrosunu açıkladı. Burak Yılmaz, Emre Belözoğlu, Deniz Türüç ve Gökhan Gönül uzun bir aradan sonra yeniden Milli Takım’a geri döndü. Burak Yılmaz en son 6 Ekim 2017 tarihinde oynanan İzlanda maçında, Emre Belözoğlu en son 9 ekim 2017’de oynanan Finlandiya maçında, Gökhan Gönül ise en son 23 Mart 2018 tarihindeki İrlanda maçında Milli Takım forması giymişlerdi. Deniz Türüç de geçen İran ile oynanan milli takım kadrosunda yeralmıştı.

Ozan kadroda
Öte yandan Efecan Karaca, Dorukhan Toköz, Emre Kılınç, Uğurcan Çakır, Güven Yalçın, Ozan Kabak ve Muhammet Şengezer ilk kez milli takıma davet edildi. Teknik direktör Şenol Güneş, 22 Mart’ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart’ta da Eskişehir’de oynanacak Moldova mücadeleleri için şu isimleri kadroya dahil etti: (Kaleciler) Mert Günok, Muhammed Şengezer, Uğurcan Çakır, Sinan Bolat (Defans) Gökhan Gönül, Zeki Çelik, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Merih Demiral, Ozan Kabak, Hasan Ali Kaldırım, Emre Taşdemir. (Orta Saha) Deniz Türüç, Efecan Karaca, Yusuf Yazıcı, Dorukhan Toköz, Emre Belözoğlu, İrfan Can Kahveci, Mahmut Tekdemir, Mehmet Topal, Oğuzhan Özyakup, Okay Yokuşlu, Emre Kılınç, Hakan Çalhanoğlu (Forvet) Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Yunus Mallı, Güven Yalçın.