Gündem
Giriş Tarihi : 03-09-2020 10:51   Güncelleme : 03-09-2020 10:51

4 Eylül BİM Aktüel ürünler

4 Eylül BİM market avantajlı ürünler kataloğu yayınlandı. Aktüel ürünlerin yer aldığı BİM’de neler var, hangi ürünler indirime girecek, yeni gelecek ürünler ve fiyatları, merak edilen tüm detaylar haberimizde.

4 Eylül BİM Aktüel ürünler

1995 yılında kurulan ve günümüze kadar ulaşan 7 bin’e yakın mağazasıyla Türkiye'nin her yerinde faaliyet gösteren BİM market zincirleri müşteri memnuiyeti sağlamaya ve avantajlı fiyat sunmaya devam ediyor. Öne çıkan ürünleri ve her cebe uygun fiyatları ile vatandaşları memnun eden BİM 4 Eylül'de gelecek yeni ürünlerin tanıtım kataloğunu yayınladı.

Her cebe uygun fiyatlar
Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden A101, müşterileri için indirim yapmaya ve yeni ürünlerle memnuniyet sağlamaya devam ediyor. Her hafta indirim ve yeni gelecek ürünlerin tanıtımını yapan BİM 4 Eylül'e ilişkin aktüel kataloğunu yayınladı. 

4 Eylül Aktüel kataloğu
4 Eylül öne çıkan ürünler arasında elektrikli mutfak aletleri, züccaciye ürünleri, televizyon, akıllı telefon, ev tekstili ürünleri, dron, elektrikli ürünler, elektronik ürünler ve elektrikli ev aletleri yer alıyor. İşte 4 Eylül BİM aktüel kataloğu..