Gündem
Giriş Tarihi : 05-12-2020 08:50   Güncelleme : 05-12-2020 08:52

4 aylık eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü

Konya Beyşehir cinayet haberi. Sabri Çiçek kaçırarak evlendiği 4 aylık eşi eşi Ece Çiçek'i boğazından bıçaklayarak öldürdü.

4 aylık eşini boğazından bıçaklayarak öldürdü

Konya’nın Beyşehir ilçesinde son derece üzücü ve şaşırtıcı bir olay cereyan etti. Konya Beyşehir ilçesinde ikamet eden 21 yaşındaki Sabri Çiçek, 4 ay önce kaçırarak evlendiği Ece Çiçek isimli genç kadını öldürdü. 

Boğazından..
Konya'nın Beyşehir ilçesi Yeni Mahalle 40658 Sokak’ta 7 katlı bir apartmanın 4’üncü katında meydana geldi. Dün akşam okağa çıkma yasağının başladığı saat 21.30 sıralarında polis merkezini arayan 21 yaşındaki Sabri Çiçek, "Eşimle tartıştım, öldürdüm” diyerek evinin adresini verip işlediği cinayeti haber verdi. Cinayet mahaline gelen emniyet güçleri, 18 yaşındaki Ece Çiçek’i boğazından bıçaklanmış halde kanlar içerisinde buldu. Cinayeti işlediği iddia edilen Ece Çiçek’in kocası 21 yaşındaki Sabri Çiçek, polis tarafından gözaltına alınırken, adrese gelen sağlık ekipleri genç kadının hayatta olmadığını belirledi. Genç kadının cansız bedeni olay yeri ve savcı incelemesinin ardından otopsi için Beyşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

"Kurtarın" çığlığı
Tartıştığı eşini bıçakla öldüren Sabri Çiçek’in Samsun’da oturduğu, 4 ay önce Ece’yi kaçırarak Beyşehir’e yerleştiği ve nikah kıyarak evlendikleri öğrenildi. Cinayeti işleyen gencin inşaatlarda işçi olarak çalıştığı da öğrenildi. Komşuları ise genç çiftin sessiz ve sakin biri olduklarını daha önce hiç tartıştıklarını duymadıklarını söyledi. Cinayet olayı yaşanmadan tartışma seslerini duyan üst kat komşusu Aysel Kuru, “Beni kurtarın, öldürecek beni” diye bağırarak yardım isteyen Ece’nin evine indiğini söyleyerek, “Ancak kapıyı açtıklarında ikisi de sakindi. Genç ve yeni evli olduklarını, birbirlerini anlayışla karşılayıp tartışmamaları konusunda telkinde bulundum. Sabri Çiçek de sakin bir şekildeydi. Ece’yi yukarıya götürmek istedim ama eşi buna izin vermedi. Bunun üzerine evime çıktım” dedi.