Medya
Giriş Tarihi : 04-02-2021 02:41   Güncelleme : 04-02-2021 02:41

3 Şubat Çarşamba 2021 Reyting Sonuçları Birincisi Kim? Kuruluş Osman, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz reyting sıralaması!

3 Şubat Çarşamba 2021 Reyting Sonuçları Birincisi Kim? Kuruluş Osman, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz reyting sıralaması!

Kayseritempo.org - 3 Şubat Çarşamba 2021 Reyting Sonuçları Birincisi Kim? Kuruluş Osman, Benim Adım Melek, Doğduğun Ev Kaderindir, Sadakatsiz reyting sıralaması!  Dün gece ekranlarında gösterilen dizi ve filmler birincilik için çabaladı. Çarşamba akşamı reyting mücadelesinde başarılı diziler yarışmış oldu.  Derecelendirmelerdeki toplam AB ve 20 + ABC1 olarak ölçülür. İzleyiciler için İşte 3 Şubat 2021 Çarşamba günü reyting sonuçları.

Ekranların sevilen yapımları dün akşam reyting sıralamasında ilk sırayı almak için mücadele etti. İddialı dizi, film ve programların yayınlandığı gecede vatandaşlar hafta içi televizyon keyfi yaşarken bir yandan da reytinglerde takip ettikleri yapımların durumunu merak ediyor. Gün gün değişen reyting sıralaması, televizyon severler tarafından araştırılıyor. 3 Şubat 2021 Çarşamba günü yayınlanan programların reyting sonuçları duyuruldu. Total'de birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Sadakatsiz ve üçüncü sırada Esra Erol yer aldı. AB Grubunda birinci sırada Sadakatsiz, ikinci sırada Kuruluş Osman ve üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber'in ismi geçti.

TOTAL İLK 5 PROGRAM

1 - KURULUŞ OSMAN

2 - SADAKATSİZ

3 - ESRA EROL'DA

4 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

5 - KURULUŞ OSMAN (ÖZET)

AB İLK 5 PROGRAM

1 - SADAKATSİZ

2 - KURULUŞ OSMAN

3 - SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

4 - SADAKATSİZ (ÖZET)

5 - DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR